Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

mrokasia 18:52, 25 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18040
Posadziłaś cebule? Gratuluję!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
eVka 19:13, 25 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Mi też się udało resztę cebul wsadzić Uff
____________________
Wiolka5_7 19:14, 25 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20558
Ale Ci dobrze,cebulowe masz posadzone ja z cebulami jestem w lesie jak nigdy
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
AnnaCh 19:18, 25 paź 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Wiolka5_7 napisał(a)
Ale Ci dobrze,cebulowe masz posadzone ja z cebulami jestem w lesie jak nigdy
A ja jak zawsze
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Wiolka5_7 19:47, 25 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20558
AnnaCh napisał(a)
A ja jak zawsze

To nie jestem sama
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Makusia 19:50, 25 paź 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Margerytka40 napisał(a)
A tak w ogóle to dziś kończę akcję cebulki, zostało mi tylko ze 30 tulipanów botanicznych i koniec. Brakło mi szafirków ale trudno, już nie dokupuję, chyba że gdzieś na nie napotkam przypadkiem


Przypadki chodzą po ludziach. A cebulki, to mają zdolność wskakiwania do koszyka. Potem nagle przy kasie się okazuje, że przypadkiem wpadły
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
KasiaBawaria 20:25, 25 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
U siebie mam szaforki tylko na rabacie, gdzie nie moga sie siac gdzie popadnie. Co roku wyrzucam ze 4 wiadra a nadal mam ich duzo
____________________
Zapraszam na kawe
Magleska 21:12, 25 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18616
Asia różanka zapowiada się super a najbardziej podziwiam posadzenie tylu cebulek ...wow …
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Margerytka40 21:17, 25 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
mrokasia napisał(a)
Posadziłaś cebule? Gratuluję!


No powiem Ci, że dumna z siebie jestem. Chyba pierwszy raz nie będę w grudniu sadzić

effka napisał(a)
Mi też się udało resztę cebul wsadzić Uff


Przybij piątkę


Wiolka5_7 napisał(a)
Ale Ci dobrze,cebulowe masz posadzone ja z cebulami jestem w lesie jak nigdy


Większość drobnicy miałam, krokusy, szafirki, iryski, to szybciej poszło niż dajmy na to z tulipanami. Tych mam jeszcze niewiele w ogrodzie i na razie daję na wstrzymanie. Chyba jak już skończę przeróbki to dopiero pomyślę o tulipanach. Czosnki poszły w doniczki tak jak u Ciebie


AnnaCh napisał(a)
A ja jak zawsze


A ja jak nigdy

Makusia napisał(a)


Przypadki chodzą po ludziach. A cebulki, to mają zdolność wskakiwania do koszyka. Potem nagle przy kasie się okazuje, że przypadkiem wpadły


Tiaaaa, ostatnio szerokim łukiem omijam B i L i podobne. Wysyłam M na zakupy, jemu jakoś nic przypadkiem nie chce wpaść. A nie, zapomniałabym tydzień temu wpadł mu całkiem przypadkiem wielki parasol ogrodowy, wrrrrr... niebieski w dodatku. Na kij nam niebieski parasol ja siem pytam?!!!


KasiaBawaria napisał(a)
U siebie mam szaforki tylko na rabacie, gdzie nie moga sie siac gdzie popadnie. Co roku wyrzucam ze 4 wiadra a nadal mam ich duzo


Łoooo maaaatkoooo, cztery wiadra. Tam gdzie swoje wsadziłam też mogą się siać do woli, chyba . Ale, że cztery wiadra?!
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
paniprzyroda 21:19, 25 paź 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Nie doczytałam, jaką odmianę gaury kupiłaś. Kilka lat temu wysiewałam białą, rośnie wysoka. Największą sadzonkę musiałam w trzecim roku związać i podeprzeć, miała dobrze ponad dwa metry, a i objąć było ją trudno trzeciej zimy nie przeżyła. Ale nie o tym chciałam. Wysiane bardzo dobrze wschodziły i szybko przyrastały, oczywiście kwitły w tym samym sezonie. Jak potrzebujesz większą ilość, to może warto wysiać? Zresztą sama również się sieje, ale nie ma od razu tego efektu łał, no i nie zawsze tam, gdzie chcemy. Przesadzane siewki gorzej się przyjmują. Szafirków dokupiłabym i jeszcze dała do gruntu, teraz są obniżki, trzeba tylko po serek się wybrać
____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies