Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 08:03, 20 gru 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
makadamia napisał(a)
Asiu, przede wszystkim zdrowia życzę.
A względem ogrodu, to nawet w obecnym stanie przypomina mi ktoryś z bardzie jnowoczesnych projektów acres wild

https://www.acreswild.co.uk/garden-portfolio/surrey-serene/


Asia, chciałabym by mój ogród kiedyś, kiedyś tak wyglądał. Widzę podobieństwo głównie w kolorystyce, doborze roślin. Jakaś nutka z tego ogrodu faktycznie jest i w moim. Nie te areały co prawda(nie, nie chcę więcej). I ta kocimiętka, derenie . Fajna inspiracja i wiesz co te duże plamy, powtarzane. Właśnie chyba dojrzewa mi pomysł
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 08:10, 20 gru 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
anna_t napisał(a)
Ale piękne fotki ciemierniki boskie!


Liczę, że ciemiernki mi się wysieją bo chciałabym mocno powiększyć stan ich posiadania. Łan ich to by było coś. No chyba, że po zimie mnie zawiodą. A co u Ciebie tak cichutko? Chyba, że suedzisz cicho a od wiosny dasz nam popalić fotkami, że szczęki opadną
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Kawa 08:47, 20 gru 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Asia ciemierniki ektraśne a i reszta pięknieje
niesamowicie dużo pracy w tym sezonie ogarnęłaś! jestem tytanem
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Margerytka40 16:39, 20 gru 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kawa napisał(a)
Asia ciemierniki ektraśne a i reszta pięknieje
niesamowicie dużo pracy w tym sezonie ogarnęłaś! jestem tytanem


Faktycznie trochę podziałałam w tym sezonie, co najważniejsze te stare rabaty zniknęły. Ciężko było i ciągnęło się niemiłosiernie ale wiadomo, nie miałam pustej kartki a praktycznie zagospodarowany ogród i logistycznie momentami mnie to przerastało. A poza tym dylematy co zostawić i rozmożyć, co wydać w dobre ręce. Mimo, że patrzę już teraz w innych kategoriach, nie kupuję bo ładne i gdzieś upchnę, staram się dopasować rośliny do ogrodu a nie odwrotnie to żal czasem pozbywać się ich a przechowalnik zapchany przydasiami. I to najgorsze w tym wszystkim, te manewry. Ale z grubsza się udało. Ech, zebrało mi się na podsumowanie jakieś
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
anna_t 20:48, 20 gru 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Margerytka40 napisał(a)


Liczę, że ciemiernki mi się wysieją bo chciałabym mocno powiększyć stan ich posiadania. Łan ich to by było coś. No chyba, że po zimie mnie zawiodą. A co u Ciebie tak cichutko? Chyba, że suedzisz cicho a od wiosny dasz nam popalić fotkami, że szczęki opadną
napewno sie wysieja, bedzie busz
U mnie nic ciekawego, od wiosny ruszam dwa ostatnie miejsca zrobić. Pewnie pół sezonu mi zejdzie bo są ogromne...
Gdyby nie to że facet już obornika nie ma to bym teraz już przekopywalam, za oknem wiosennie
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Ania111 21:16, 20 gru 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Margerytka40 napisał(a)



Asiu .
Jakie piękne ciemiernik .
Czy to ciemiernik cuchnacy ?
____________________
Ania Spelnione marzenie
MonikA 09:23, 21 gru 2019


Dołączył: 09 lis 2019
Posty: 144
Asiu powrotu do zdrowia, odpocznij trochę
____________________
Monika - Moje ogrodowe rozterki, radości i spełnienie marzeń :)
Margerytka40 09:26, 21 gru 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ania111 napisał(a)



Asiu .
Jakie piękne ciemiernik .
Czy to ciemiernik cuchnacy ?


Tak Aniu to ciemierniki cuchnące, moja tegoroczna fascynacja
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:30, 21 gru 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
anna_t napisał(a)
napewno sie wysieja, bedzie busz
U mnie nic ciekawego, od wiosny ruszam dwa ostatnie miejsca zrobić. Pewnie pół sezonu mi zejdzie bo są ogromne...
Gdyby nie to że facet już obornika nie ma to bym teraz już przekopywalam, za oknem wiosennie


Faktycznie szkoda, do wiosny gleba by się przerobiła zwłaszcza, że pogoda sprzyja. Też bym korzystała z okoliczności przyrody gdyby nie to, że uziemiona jestem
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:32, 21 gru 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
MonikA napisał(a)
Asiu powrotu do zdrowia, odpocznij trochę


Nie mam wyjścia .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies