Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

galgAsia 17:11, 19 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Z tym odsłanianiem miejsc "trudnych" to wszyscy chyba tak mają . Nic ich nie zakrywa i nic od nich nie odwraca uwagi . U mnie ogród teraz składa się z samych takich miejsc
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Margerytka40 17:14, 19 gru 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Anda 17:34, 19 gru 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Asiu, fajnie że dobrze sie czujesz i wszystko poszło w miarę gładko. Życzę Ci szybkiego i całkowitego powrotu do zdrowia

Ciemierniki boskie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Margerytka40 18:33, 19 gru 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Anda napisał(a)
Asiu, fajnie że dobrze sie czujesz i wszystko poszło w miarę gładko. Życzę Ci szybkiego i całkowitego powrotu do zdrowia

Ciemierniki boskie


Dziękuję Ewo, mam nadzieję, że wiosną już będę mogła normalnie funkcjonować. Znaczy na tyle by przekopywać dalej te moje ugory. Może nie od razu na maks ale choć troszkę.
Te ciemierniki to mój nr 1 na ten sezon. Jak po zimie będą też takie ładne to obsadzę nimi łany
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 18:49, 19 gru 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
galgAsia napisał(a)
Z tym odsłanianiem miejsc "trudnych" to wszyscy chyba tak mają . Nic ich nie zakrywa i nic od nich nie odwraca uwagi . U mnie ogród teraz składa się z samych takich miejsc


Mnie najbardziej brakuje żywopłotów, trochę jeszcze trzeba poczekać by na ich tle ładnie rabatki wyglądały. Miejsca nie ruszone to wiadomo. Na dziś zgrzytam zębami na w połowie rozwalone oczko. Dobrze, że udało mi się trochę środek już uporządkować, reszta czeka
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gruszka_na_w... 18:53, 19 gru 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
O, dobrze, że dałaś znak. Ciesze się, ze idzie ku lepszemu.
Niemoc świąteczna w tym roku dopadła sporo osób. Nie jesteś z tym sama.
Ciemierniki rzeczywiście warte uwagi. Świetnie się prezentują.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margerytka40 19:26, 19 gru 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
O, dobrze, że dałaś znak. Ciesze się, ze idzie ku lepszemu.
Niemoc świąteczna w tym roku dopadła sporo osób. Nie jesteś z tym sama.
Ciemierniki rzeczywiście warte uwagi. Świetnie się prezentują.


Ta pogoda chyba tak wpływa. Nawet ozdoby na zewnątrz jakoś dziwnie wyglądają. Ale chyba czas zacząć przyzwyczajać się do takich świątecznych okoliczności przyrody.
Jeszcze w styczniu mam badania bo coś tam się doktorom nie podoba ale to już całkiem inna bajka niż przebyty zabieg. Dopiero po nich może odetchnę. Przypomina mi się powiedzenie, że jak się po medykach zaczyna chodzić to zawsze coś znajdą
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:31, 19 gru 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Siewki stipy mam masowo. Wychodzi na to, że niepotrzebnie wysiewałam latem

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
anna_t 19:54, 19 gru 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Ale piękne fotki ciemierniki boskie!
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
makadamia 20:47, 19 gru 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Asiu, przede wszystkim zdrowia życzę.
A względem ogrodu, to nawet w obecnym stanie przypomina mi ktoryś z bardzie jnowoczesnych projektów acres wild

https://www.acreswild.co.uk/garden-portfolio/surrey-serene/
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies