Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 12:30, 03 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
mrokasia napisał(a)
Ty to lepiej siedź i odpoczywaj a nie do roboty się rwiesz. Do marca nabieraj sił a i wtedy może te kamienie niech kto inny targa.
Buziaki w Nowym Roku!


I siedzę, niestety. I miejsca sobie nie mogę znaleźć. Przy kamolcach mam zamiar być głównym koordynującym raczej. Można by teraz działać ale jak M wraca z pracy to już ciemno, może jutro go zmobilizuję
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Kawa 12:40, 03 sty 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Asik
książka ciekawie wygląda!
odpoczywaj jeszcze! na wszystko przyjdzie czas!
Buzuak
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Gruszka_na_w... 14:35, 03 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
To już wiadomo do kogo ruszać po porady na temat cięcia. Zrobimy z Ciebie głównego eksperta.
Serdeczności zostawiam.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Ania111 17:06, 03 sty 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Margerytka40 napisał(a)
Hej wszystkim już w nowym 2020.
Nareszcie
Nie żebym się cieszyła, że jestem o rok starsza ale Nowy Rok, nowy sezon
Ja zaczęłam przygotowywania do tego nowego sezonu od edukacji. Wczoraj przyszła



Gorąco polecam






Asiu .
Wszystkiego Najlepszego
Udanego sezonu


Ps. Widząc taki poradnik
Sezon nie tylko będzie udany dla Ciebie
Ale i dla nas

Mistrzem cięcia można Cię już teraz mianować.

Jeszcze raz pozdrawiam
I ściskam ,buziaki
____________________
Ania Spelnione marzenie
Margerytka40 21:14, 03 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kawa napisał(a)
Asik
książka ciekawie wygląda!
odpoczywaj jeszcze! na wszystko przyjdzie czas!
Buzuak

Hej Kamilka
Odpoczywam ale dla mnie to jak kara jakaś. W sumie dobrze, że zima bo bym chyba nie wytrzymała a tak, no cóż trzeba zacisnąć zęby. Dziergam na drutach bo córa zażyczyła sobie sweterek, czytam, szukam po internetach inspiracji różnych i wymyślam co by tu jeszcze. Już M stwierdził, że jak tak dalej pójdzie to zapewnię mu robotę na 10lat
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:18, 03 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
To już wiadomo do kogo ruszać po porady na temat cięcia. Zrobimy z Ciebie głównego eksperta.
Serdeczności zostawiam.


Aleś mnie Haniu ubawiła, ze mnie taki ekspert od cięcia jak z koziej wiadomo czego i co. Ale żeby nie było, na razie teoretycznie a od wiosny praktycznie mam zamiar się doszkolić na własmym na szczęście ogrodzie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:21, 03 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ania111 napisał(a)




Asiu .
Wszystkiego Najlepszego
Udanego sezonu


Ps. Widząc taki poradnik
Sezon nie tylko będzie udany dla Ciebie
Ale i dla nas

Mistrzem cięcia można Cię już teraz mianować.

Jeszcze raz pozdrawiam
I ściskam ,buziaki


Nominacja bardzo na wyrost Aniu. Z cięciem to u mnie taki problem, że nie tyle nie wiem jak, co zwyczajnie serce mi pęka jak mam uciachać pół rośliny
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Ania111 21:28, 03 sty 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Asiu .
Rozumiem Cię.
Wiem jak to boli

____________________
Ania Spelnione marzenie
Margerytka40 21:35, 03 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ania111 napisał(a)
Asiu .
Rozumiem Cię.
Wiem jak to boli



Nie da się niestety inaczej. Bez cięcia w ogrodzie ani rusz. Najbardziej żal mi ciąć młode roślinki bo chciało by się by szybko urosły a tu trzeba ciachać żeby się zagęściły. Wiosną będę tak musiała potraktować sadzonki cisów. Wiedzić a upierniczyć połowę to dwie różne rzeczy
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
sylwia_slomc... 22:43, 03 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
Czasem nie trzeba połowy upierniczać, a tylko przyciąć końcówki wszystkim gałązkom i efekt podobny
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies