Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 12:23, 16 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
mrokasia napisał(a)
Asia, ja bym zostawiła krąg szary. To jest duży element, jakoś nie widzę go w brązie a la drewno, będzie to źle wg mnie wyglądało, ni to beton ni to drewno. Jeśli malować to farbą do betonu ale np. na grafit . Przypomnij, ten krąg będzie w trawniku czy w rabacie? W środku będą kule na żwirku?


Ten grafit do niczego mi nie pasuje i trochę boję się takiego ciemnego koloru. Kilka osób tu na O też tak miało a później się przemogły. Nie wiem kurka
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AgataP 14:44, 16 maj 2020


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Asia, czy szkółka u Kochanowskich czynna? jakoś tak potrzebuje dla zdrowia psychicznego poszwędać się po sklepie z roślinkami
____________________
Z Pszenicznej...
Anda 15:38, 16 maj 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Szary jest bardziej uniwersalnym kolorem i pasuje do wszystkich odcieni zieleni i innych kolorów. Brązowy jest bardziej wymagający, bo to "ciepły" kolor.
Jestem bardziej za neutralnym szarym (ciemno czy jasno, to wszystko jest neutralne)
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Margerytka40 19:49, 16 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
AgataP napisał(a)
Asia, czy szkółka u Kochanowskich czynna? jakoś tak potrzebuje dla zdrowia psychicznego poszwędać się po sklepie z roślinkami


Otwarta normalnie, też już byłam. Będziesz to zapraszam, porównasz zmiany
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:53, 16 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Anda napisał(a)
Szary jest bardziej uniwersalnym kolorem i pasuje do wszystkich odcieni zieleni i innych kolorów. Brązowy jest bardziej wymagający, bo to "ciepły" kolor.
Jestem bardziej za neutralnym szarym (ciemno czy jasno, to wszystko jest neutralne)


Tak, masz rację. Przemyślałam jeszcze i będzie szary, z odcieniem poeksperymentuję
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
KasiaBawaria 08:48, 17 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Mi tez sie szary bardziej podoba Widze po swoich drewnianych kolumnach, ze dopiero jak zszarzaly ladnie sie stapiaja z otoczeniem.
____________________
Zapraszam na kawe
AgataP 10:29, 17 maj 2020


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Margerytka40 napisał(a)


Otwarta normalnie, też już byłam. Będziesz to zapraszam, porównasz zmiany


Asia nie omieszkam zajrzeć - pewnie Twoja pracowitość powali mnie na kolana, wiem o tym
____________________
Z Pszenicznej...
Kawa 12:03, 17 maj 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Asia sorry że dopiero dzisiaj. Ta kocimiętka ma do 30 cm max
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Margerytka40 18:58, 17 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
AgataP napisał(a)


Asia nie omieszkam zajrzeć - pewnie Twoja pracowitość powali mnie na kolana, wiem o tym


Gdybym jeszcze ze dwie, trzy pary rąk miała i jakiś kawałek kręgosłupa zapasowy. Jakiś rok temu byłaś, ciekawa jestem Twojej opinii
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 18:59, 17 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kawa napisał(a)
Asia sorry że dopiero dzisiaj. Ta kocimiętka ma do 30 cm max


Jakby co to jestem zainteresowana
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies