Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

TAR 09:51, 22 maj 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7561
Margerytka40 napisał(a)


Tak 90
Chyba z czasem wzrok mi się przyzwyczaił do tego połączenia. Zresztą razi tylko jak słońce tam dochodzi, jak jest w cieniu jest ok a że większość dnia jest tam cień to już chyba zostawię jak jest.



mnie tam sie podoba. ale ja niereformowalna uwielbiam azalie i kolory. u mnie tez powoli zaczynaja japonskie a zaraz po nich wielkokwiatowe. to dopiero bedzie uczta kolorystyczna. jak na festiwalu w Indiach
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Margerytka40 09:54, 22 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
TAR napisał(a)


mnie tam sie podoba. ale ja niereformowalna uwielbiam azalie i kolory. u mnie tez powoli zaczynaja japonskie a zaraz po nich wielkokwiatowe. to dopiero bedzie uczta kolorystyczna. jak na festiwalu w Indiach


Mam na tej rabacie jeszcze pomarańczowe wielkokwiatowe. Też będzie dawać po oczach
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
makadamia 10:08, 22 maj 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Margerytka40 napisał(a)
Mam zgrzyt z tym połączeniem





Z pazurem
Te odcienie jakoś tak się zgrały, że mnie się nawet podoba

Ogólnie, to tak ładnie się u Ciebie robi, że chyba czas zacząć planować jakiś zlot ogrodowiska u Ciebie.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
mrokasia 10:40, 22 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18100
makadamia napisał(a)


Z pazurem
Te odcienie jakoś tak się zgrały, że mnie się nawet podoba

Ogólnie, to tak ładnie się u Ciebie robi, że chyba czas zacząć planować jakiś zlot ogrodowiska u Ciebie.


Ja wycieczkę do Asi mam w planach od zeszłego roku .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Margerytka40 10:48, 22 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Dziewczyny zapraszam, wiecie przecież. W lipcu ma stanąć altana to posadzić Was będę miała gdzie, na razie do dyspozycji świeży trawniczek ewentualnie

A tak po prawdzie to przydały byście mi się za chwilę już, ta wielka rabata z ciurkadełkiem prawie gotowa na sadzenie a ja mam stracha
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Kawa 11:44, 22 maj 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Asia no ślicznie ci wszystko rośnie
a i fajnie że derenie pokazałaś bo się martwiłam że z moim coś nie tak
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
makadamia 14:04, 22 maj 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
ja mogę przyjechać i na oblewanie altany i na obsadzanie ciurkadełka.
Tylko maila musisz wysłać
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Margerytka40 15:19, 22 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kawa napisał(a)
Asia no ślicznie ci wszystko rośnie
a i fajnie że derenie pokazałaś bo się martwiłam że z moim coś nie tak


A czemu nie tak? Na początku te kwiatki a właściwie przylistki są malusie, z czasem robią się większe i nabierają koloru. Coś jak gwiazda betlejemska
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 15:25, 22 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
makadamia napisał(a)
ja mogę przyjechać i na oblewanie altany i na obsadzanie ciurkadełka.
Tylko maila musisz wysłać


To obsadzanie to już prawie na już. Może nie ten teraz a następny weekend. Zabieraj Mrokaśkę i kto tam będzie chciał i wpadajcie. Burzę mózgów zrobimy w realu. Nie ukrywam, że mam też obawy, czy się nie zawiedziecie. Zdjęcia zdjęciami ale to jeszcze wciąż niezły bałagan
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
mrokasia 16:03, 22 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18100
Margerytka40 napisał(a)


To obsadzanie to już prawie na już. Może nie ten teraz a następny weekend. Zabieraj Mrokaśkę i kto tam będzie chciał i wpadajcie. Burzę mózgów zrobimy w realu. Nie ukrywam, że mam też obawy, czy się nie zawiedziecie. Zdjęcia zdjęciami ale to jeszcze wciąż niezły bałagan


Oooo i derenie bym sobie obejrzała w realu .
Gdzie Ty w tym łódzkiem stacjonujesz? W sensie od Warszawy przed Łodzią czy za? Bo jak od strony Wrocławia to niezła wyprawa .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies