Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

mrokasia 08:39, 19 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18100
Rośnie Ci to wszystko, rośnie, aż miło popatrzeć . Ja bym te azalie z hakonami zostawiła, wiosna ma swoje prawa .
A pokaż proszę swojego derenia kousa .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 08:39, 19 maj 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7561
a ja tam lubie te żarówy choc przez chwile dawka uderzeniowa energii a tiarelle masz oblędne.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Margerytka40 09:08, 19 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
mrokasia napisał(a)
Rośnie Ci to wszystko, rośnie, aż miło popatrzeć . Ja bym te azalie z hakonami zostawiła, wiosna ma swoje prawa .
A pokaż proszę swojego derenia kousa .


No właśnie tak myślę. Azalki krótko kwitną a później ten zestaw jest fajny. Hakonki też bardziej limonkowe są

Derenie Kousa mam 3, każdy wiekowo inny

Najstarszy


I dosadzane do niego



I kwiatki teraz

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:12, 19 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
TAR napisał(a)
a ja tam lubie te żarówy choc przez chwile dawka uderzeniowa energii a tiarelle masz oblędne.


Tiarelki to chyba najbardziej doświadczone u mnie roślinki. Ciągle je dzielę bo duuużo ich potrzebuję. Wymyśliłam sobie łan tiarelek a w nich hosty porozrzucane
Póki co chyba zacisnę zęby i zostawię jak jest
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Zana 09:42, 19 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Aśko, jak pięknie Ci to wszystko rośnie
Rozumiem ból azalek z hakonkami, ale zostaw. Za chwilę będzie po "bólu", wiosna ma swoje prawa
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
ryska 21:20, 20 maj 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11636
Hakonki za to świetnie z brunerami wyglądają.
Pozostaje przeboleć
Choć mnie się podoba ta azalia.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Mariposa 23:09, 21 maj 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Margerytka40 napisał(a)



Te Pisardii dopiero takie malutkie były... Szok.
U mnie też Meliny po oczach dają kolorem, ale wiosną takie zgrzyty dopuszczam Istotnie, działają energetyzująco!

Asiu, mam jeszcze pytanie z innej beczki - jaki stopień zacienienia daje ta Twoja siatka cieniująca? 90%? Chcę taką założyć na boczne ogrodzenie, aby zasłonić bałagan na tej opuszczonej działce.
____________________
Ela Motylogród
Margerytka40 09:39, 22 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mariposa napisał(a)


Te Pisardii dopiero takie malutkie były... Szok.
U mnie też Meliny po oczach dają kolorem, ale wiosną takie zgrzyty dopuszczam Istotnie, działają energetyzująco!

Asiu, mam jeszcze pytanie z innej beczki - jaki stopień zacienienia daje ta Twoja siatka cieniująca? 90%? Chcę taką założyć na boczne ogrodzenie, aby zasłonić bałagan na tej opuszczonej działce.


Tak 90
Chyba z czasem wzrok mi się przyzwyczaił do tego połączenia. Zresztą razi tylko jak słońce tam dochodzi, jak jest w cieniu jest ok a że większość dnia jest tam cień to już chyba zostawię jak jest.

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:42, 22 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
ryska napisał(a)
Hakonki za to świetnie z brunerami wyglądają.
Pozostaje przeboleć
Choć mnie się podoba ta azalia.


Brunnery dają fajną plamę niebieskości teraz , mój ulubiony kolor
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:46, 22 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Zana napisał(a)
Aśko, jak pięknie Ci to wszystko rośnie
Rozumiem ból azalek z hakonkami, ale zostaw. Za chwilę będzie po "bólu", wiosna ma swoje prawa


Chyba tak do tego podejdę. To tylko chwilka i zaraz będzie spokojniej. Rośnie, rośnie. Wściekła bym była gdyby po takiej irce jaką odwalałam z glebą było inaczej. Choć tyle pocieszenia
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies