Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 20:10, 26 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
mrokasia napisał(a)
Rewelacyjnie to wygląda!!! I zostaw oryginalne, betonowe. Rozmiar adekwatny do wielkości ogrodu .


Zostawię jakie jest. Krąg pomalowaliśmy impregnatem do betonu z dodatkiem barwnika, kulki samym impregnatem. Na kręgu trochę widać nierówności koloru ale w sumie jakoś bardzo mi to nie przeszkadza. Kulki też nie są idealne, nasze pierwsze . M mówi, że się czepiami może ma rację. Całokształt chyba nie taki zły

Taaak, jakoś nie widziałam w tym miejscu niczego mniejszego. Zginęło by na tej rabacie a raczej rabacisku i w ogrodzie.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:13, 26 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
anka_ napisał(a)
Niesamowite zmiany. Ciurkadełko super.


Dziękuję Aniu. W końcu po wielu różnych pomysłach powstało to moje ciurkadło
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:17, 26 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kawa napisał(a)
wow!!! super!
pomysł ekstra!


Buziaki Kamilka. Fajnie, że spotyka się z dobrym przyjęciem. To dla mnie ważne. Niby robimy dla siebie i nam ma się podobać ale fajnie jest usłyszeć, że Wam też się podoba
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:23, 26 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Aggaa napisał(a)

Świetnie to obmyśliłaś. Podobają mi się ścianki wodne w ogrodach, ale dla mnie jest zdecydowanie za głośne. Sama myślę o jakimś ciurkadełku, a to jest takie akuratne do sporego ogrodu.
Asia a te kule i okręg sami robiliście? Może pisałaś ale chyba nie doczytałam


Też najpierw miałam pomysł na ściankę ale poległ ze względu na koszty. Sami nie dali byśmy rady a firma bierze duuuże pieniądze. Kule robiliśmy sami w zeszłym roku. Kupiłam odpowiedniej wielkości formy styropianowe i po zabezpieczeniu ich zalaliśmy cementem. Krąg jest kupiony.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:24, 26 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Zana napisał(a)


Moim zdaniem to Esk Sunset, mój tak właśnie zawsze wyglądał, ale w tym roku się coś zbiesił i wyblakł.
Brilantissimum wstawiłam u siebie.


Zaraz lecę oblukać ale już jestem pewna, że to ES
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:30, 26 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Zana napisał(a)


Jaki widoczek
A ciurkadełko, to ja pierdziu. Jest mega
I co, dziewczyny przyjeżdżają? Chętnie bym się wybrała, ale to zależy kiedy.


Aj tam, potrzeba jeszcze czasu na widoczki ale jest lepiej niż było
Trochę się bałam jak to ciurkadło będzie się prezentowaćAnulka zapraszam choc chyba się rozczarujecie. U mnie jeszcze bajzlownik, żadnego picu nie ma
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:33, 26 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wiolka5_7 napisał(a)
Extra ciurkadełko i to DIY , brawo Wy !


Wioluś staramy się robić co możemy sami bo zjadły by nas koszty. A jakie zadowolenie jak wyjdzie to jskoś
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:38, 26 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magleska napisał(a)
Asia niesamowite to ciurkadełko -bardzooooo mi się podoba już teraz ,a co dopiero z roślinami
jeszcze raz super


Ja już spać nie mogłam przez to oczko, byłam pełna obaw o rezultat. Super, że się Wam podoba. Nie jest może super idealne, na wysoki połysk ale chyba pasuje do ogrodu, ha, ha też nie jest idealny
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:42, 26 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
galgAsia napisał(a)
Pięknie to zrobiliście Nawet takie surowe super wygląda, a co dopiero, gdy wrośnie w ogród... Jesteście bardzo dzielni


Oj, dzięki Asiu za pochwały. Teraz będzie ból głowy z rabatą wokół. Jakieś tam plany na nią mam. Rośliny zgromadzone. Muszę to sobie poustawiać w głowie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
MartaCho 23:17, 26 maj 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2170
Będzie na pewno pięknie, a ciurkadełko jest mega! Ja podziwiam Was szczerze i z serducha, za pomysł i realizację! Samodzielnie zrobione- wyglada już teraz super!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies