Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

galgAsia 07:34, 09 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Asia, ależ cudna ta rabata
Mogłabym patrzeć na nią bez końca
No bajka po prostu
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
MartaCho 07:38, 09 wrz 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2204
Ja też się dołączam do zachwytów- bardzo lubię zdjęcia z Twojego ogrodu- nigdy dość Przepiękne hortensje z bodziszkami, czy z trawami, wszystko tak wspaniale ze sobą współgra. Brawo Ty!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
deszczowymaj 10:05, 09 wrz 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Margerytka40 napisał(a)


Jedną różyczkę kupiłam

Wczoraj było fajne światło



Hmmmm Piękna Fantastyczna Cudowna
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Margerytka40 20:46, 09 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
galgAsia napisał(a)
Asia, ależ cudna ta rabata
Mogłabym patrzeć na nią bez końca
No bajka po prostu


Też ją bardzo lubię a jeszcze teraz w jesiennym słoneczku rozplenice aż świecą. Też się gapię i gapię
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:54, 09 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
MartaCho napisał(a)
Ja też się dołączam do zachwytów- bardzo lubię zdjęcia z Twojego ogrodu- nigdy dość Przepiękne hortensje z bodziszkami, czy z trawami, wszystko tak wspaniale ze sobą współgra. Brawo Ty!


Ale mi miło. To ogromna satysfakcja czytać takie słowa. I motywacja też by dalej tworzyć ogród. Dziękuję
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:05, 09 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
deszczowymaj napisał(a)


Hmmmm Piękna Fantastyczna Cudowna


Teraz ta rabata najbardziej przyciąga wzrok w całym ogrodzie. To drugie miejsce po rondzie, gdzie chyba już nic nie trzeba zmieniać, przynajmniej na razie. Szkoda tylko, że grujecznik cały czas zielony. Ech, trudno. Szkoda mi chyba go wymieniać bo już fajne drzewko się z niego zrobiło. Po zmianie miejsca dwa lata temu rośnie jak głupi
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Ania111 23:01, 09 wrz 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Margerytka40 napisał(a)



Witaj ,


Oj jak cudownie ,
czy to jakiś park krajobrazowy
cudo
____________________
Ania Spelnione marzenie
Margerytka40 09:29, 17 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ania111 napisał(a)



Witaj ,


Oj jak cudownie ,
czy to jakiś park krajobrazowy
cudo


Aniu weź bo zaraz ławeczki postawię i faktycznie jak w parku będzie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:02, 17 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ostatnio obmyśliłam kilka korekt, które muszę zrobić w ogrodzie. Częściowo teraz a reszta wiosną. Na froncie muszę rozsadzić hortki. Stwierdziłam, że wolę tam luźniej, nie taki ciasny szpaler. Poza tym chyba zamiast szałwi na przodzie będzie bergenia a za nią dopiero szałwie. Co jeszcze, muszę wysadzić derenie spod brzóz na kwaśnej,jednak. Biedują tam. Zawzięłam się na nie, że mają tam rosnąć ale teraz stwierdzam, że to głupi upór. Spróbuję tam z pęcherznicą, może sobie poradzi. Chcę tam też irgi jakieś zadarniające ale nie zupełnie niskie. Tak 40 - 50cm wysokości. Możecie polecić jakieś?
Oprócz tego większość czasu zajmuje mi teraz wygrabianie, odkurzanie i wybieranie liści z orzecha włoskiego tego przy domu. To jest ta chwila kiedy najchętniej bym go wycięła. No ale latem jest pod nim bosko.

Czeka mnie jeszcze sadzenie cebulek. Mam

50 szt tulipanów Exotic Emperor
25 szt tulipanów Passionale
30 szt tulipanów Queen of Night
30 szt irysów wczesnych
200 irysów reticulata niebieskie
50 szt irysów reticulata Polar Ice
50 szt irysów reticulata Frank Elder
40 szt allium caeruleum
30 szt Narcyz Recurvus
30 szt szachownicy kostkowatej

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:12, 17 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Parę obrazków

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies