Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 17:38, 18 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
MiluniaB napisał(a)

Potwierdzam. Mam ją - ma śliczny kwiat i ładny zapach, ale ogólnie słaba.
Ja kupowałam w Rosarium.

Taką różankę możesz pokazywać każdego dnia - mi się nie znudzi.
Kiedyś był szał na O na brązowe trawy - szybko to się skończyło. U Ciebie do tego pomarańczu wygląda wybitnie


Fajnie, że Ci się podoba. W sumie to nieskromnie muszę stwierdzić, że różanka od razu mi się udała, drobne korekty to pikuś
A brązowe trawy hmmm... moda przychodzi i przemija, w nasadzeniach ogrodowych również. Ja wykorzystałam to, co miałam w przechowalniku
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 17:41, 18 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
rozark napisał(a)
Sommer Song odradzam, kapryśna bardzo, miałam i wywaliłam, z kwitnieniem ciężko, mało kwiatów


Ale jaki ma kolor. No nic do przemyślenia jeszcze. I tak jej nigdzie nie ma
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gruszka_na_w... 19:23, 18 wrz 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
Zbliżony kolor do róży SS ma Kimono. Bywa wiosną w markecie w kropki. Nie wypuszcza batów. Kwitnie obficie.


Idealnie dobrałaś kolorystykę różanki. Gdybyś wybrała klasyczne pastele byłoby nieco mdło, a tak jest fantastyczny kontrapunkt.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margerytka40 19:42, 18 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Zbliżony kolor do róży SS ma Kimono. Bywa wiosną w markecie w kropki. Nie wypuszcza batów. Kwitnie obficie.


Idealnie dobrałaś kolorystykę różanki. Gdybyś wybrała klasyczne pastele byłoby nieco mdło, a tak jest fantastyczny kontrapunkt.


Haniu zawsze jak oglądam Twoją Kimono to mam chęć na nią. Tylko, że jak patrzę na zdjęcia w necie to gdzieś tam różowy mi przebija. Jak to z nią jest. Jest bardziej pomarańczowa czy różowa? Boszszsz . W sumie to dostępna internetowo za niewygórowaną cenę. Może zaryzykować
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gruszka_na_w... 20:02, 18 wrz 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
Margerytka40 napisał(a)


Haniu zawsze jak oglądam Twoją Kimono to mam chęć na nią. Tylko, że jak patrzę na zdjęcia w necie to gdzieś tam różowy mi przebija. Jak to z nią jest. Jest bardziej pomarańczowa czy różowa? Boszszsz . W sumie to dostępna internetowo za niewygórowaną cenę. Może zaryzykować


Ona nie ma jednego koloru. W zależności od fazy rozwoju kwiatu zmienia się odcień. Róż, morela, łosoś.Jest interesująca właśnie z uwagi na ten nieoczywisty kolor.
Różową różą zdecydowanie nie jest.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
GorAna 20:05, 18 wrz 2020


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Asiu polecam pomarańczową różę Easy Does it

Mam ją pierwszy rok.
Ma dorastać do metra wysokości, ale na razie nie osiągnęła tego. Jest zdrowa i nie kaprysi.
Nie lubi deszczu, ale ten pomarańcz jest przepiękny
Za jakiś czas usunę zdjęcia
Zachwycam się po cichutku Twoimi rabatami, masz przepięknie
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Nowa12 20:14, 18 wrz 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Asiu, masz jakieś zdjęcia z góry albo rzuty ogrodu. Masz koliste rabaty i jestem ciekawa jak one u Ciebie wyglądają. Ja muszę wykombinować coś na dolnej częsci ogrodu i nie mam pomysłu.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Margerytka40 20:51, 18 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Nowa12 napisał(a)
Asiu, masz jakieś zdjęcia z góry albo rzuty ogrodu. Masz koliste rabaty i jestem ciekawa jak one u Ciebie wyglądają. Ja muszę wykombinować coś na dolnej częsci ogrodu i nie mam pomysłu.


Zdjęć nie mam ale mam plan. Może Ci się przyda. Na jasno szaro zaznaczone rabaty, zielony trawnik. Jak coś nie jest jasne to pytaj, chętnie wyjaśnię.
Nie jestem w stanie zrobić zdjęcia z góry

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:04, 18 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
GorAna napisał(a)
Asiu polecam pomarańczową różę Easy Does it

Mam ją pierwszy rok.
Ma dorastać do metra wysokości, ale na razie nie osiągnęła tego. Jest zdrowa i nie kaprysi.
Nie lubi deszczu, ale ten pomarańcz jest przepiękny
Za jakiś czas usunę zdjęcia
Zachwycam się po cichutku Twoimi rabatami, masz przepięknie
Pozdrawiam


Śliczna ta róża. Dziękuję Aniu. Ma dobre opinie.
Miło mi, że podoba Ci się moja ogrodowa twórczość. Trzy lata ciężkiej pracy przynoszą efekty. Jest już prawie tak jak chciałam. Buziaki.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:08, 18 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Ona nie ma jednego koloru. W zależności od fazy rozwoju kwiatu zmienia się odcień. Róż, morela, łosoś.Jest interesująca właśnie z uwagi na ten nieoczywisty kolor.
Różową różą zdecydowanie nie jest.


Przekonałaś mnie i chyba choć jedną na razie zamówię
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies