Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

galgAsia 13:46, 17 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Męcz mnie! Dręcz mnie!
Kolory fajne, tym bardziej, że u siebie takich nie mam
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Margerytka40 18:36, 17 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
galgAsia napisał(a)
Męcz mnie! Dręcz mnie!
Kolory fajne, tym bardziej, że u siebie takich nie mam


A bo tak mam jakbym ciągle to samo pokazywała
Kolorki ogniste
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
KasiaBawaria 07:57, 18 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Nie wiem czy pytalam- te brazowe trawy zimuja ci bez problemu?
____________________
Zapraszam na kawe
Magleska 08:07, 18 wrz 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18429
Asia
oglądam i zachwycam się
boska ta różanka
to akurat moje kolory
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Margerytka40 08:44, 18 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
KasiaBawaria napisał(a)
Nie wiem czy pytalam- te brazowe trawy zimuja ci bez problemu?


Zimują. W zeszłym roku dzieliłam je mocno jeszcze chyba w październiku bo jak robiłam różankę. Fakt jest taki, że zim teraz jakby nie było
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:01, 18 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magleska napisał(a)
Asia
oglądam i zachwycam się
boska ta różanka
to akurat moje kolory


Jeszcze drobniutkie korekty muszę poczynić bo nie pasuje mi widok od strony kolistego trawnika frontowego. Chyba za dużo kocimiętki tam wsadziłam. I dosadzę tego słoneczniczka jeszcze w dwóch miejscach. Ogólnie róże mnie zaskoczyły, szczególnie Lady of Shalot jest cudna i kwitnie prawie bez przerwy. Lady Emma Hamilton taka sobie, trochę kapryśna. Chętnie wymieniłabym ją na inną. Myślę o Sommer Song ale trudno ją znaleźć w szkółkach, nawet internetowo.

Kilka rannych widoczków

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
rozark 16:34, 18 wrz 2020


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Sommer Song odradzam, kapryśna bardzo, miałam i wywaliłam, z kwitnieniem ciężko, mało kwiatów
____________________
pozdrowionka
MiluniaB 16:45, 18 wrz 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
rozark napisał(a)
Sommer Song odradzam, kapryśna bardzo, miałam i wywaliłam, z kwitnieniem ciężko, mało kwiatów

Potwierdzam. Mam ją - ma śliczny kwiat i ładny zapach, ale ogólnie słaba.
Ja kupowałam w Rosarium.

Taką różankę możesz pokazywać każdego dnia - mi się nie znudzi.
Kiedyś był szał na O na brązowe trawy - szybko to się skończyło. U Ciebie do tego pomarańczu wygląda wybitnie
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Anda 17:02, 18 wrz 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
To ja muszę bronić Summer Song Mam ją na bardzo ciepłym stanowisku, od rana do wieczora słońce. Nie choruje, powtarza trzy razy w roku. W tym roku podlałam ją chyba ze dwa razy. Do tej pory zdrowa. Chorowała jedynie w drugim roku, jeśli dobrze pamiętam.

LEH mam drugi sezon na tym samym stanowisku i również jest zdrowa, i powtarza trzy razy kwitnienie.

Mam tam dość wapniową glebę. Może im się to podoba

Jeśli chcesz róże z ADR to Bengali jest fajna, zdrowa, mocne pędy. Rośnie dość duża. Niestety słabo pachnie.

Westerland jest bardzo ładna ale bardzo duża.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Margerytka40 17:31, 18 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Anda napisał(a)
To ja muszę bronić Summer Song Mam ją na bardzo ciepłym stanowisku, od rana do wieczora słońce. Nie choruje, powtarza trzy razy w roku. W tym roku podlałam ją chyba ze dwa razy. Do tej pory zdrowa. Chorowała jedynie w drugim roku, jeśli dobrze pamiętam.

LEH mam drugi sezon na tym samym stanowisku i również jest zdrowa, i powtarza trzy razy kwitnienie.

Mam tam dość wapniową glebę. Może im się to podoba

Jeśli chcesz róże z ADR to Bengali jest fajna, zdrowa, mocne pędy. Rośnie dość duża. Niestety słabo pachnie.

Westerland jest bardzo ładna ale bardzo duża.


Ewuś kolorem SS najbardziej by mi pasowała. Chodzi mi o taki wyraźny pomarańcz, prawie ceglasty. LEM dam jeszcze szansę bo przecież nie poddam się po roku raptem ale i tak potrzebne mi tam że 3 szt o wyraźnym kolorze.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies