Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Wiolka5_7 16:05, 19 lut 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20563
Margerytka40 napisał(a)

U mnie po obiedzie wyszło słonko, pokrywa śnieżna trochę schudła ale i tak jeszcze sporo go jest. Teraz kilka dni z mocno plusowymi temperaturami ma być i noce też na plusie więc jest szansa że śnieg zginie. Brakuje mi tych moich obchodów ogrodu. To już rytuał. Póki co nie ma czego obchodzić ale jak śnieg zginie będę wyglądać cebulowych


U mnie też dużo śniegu.. ale jest światełko w tunelu,bo właśnie plusy podają,to śnieg zniknie

U mnie już cebulowe wyszły przed tym śniegiem.... czekam na ciemierniki,bo te w pąkach....
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Margerytka40 16:41, 19 lut 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wiolka5_7 napisał(a)


U mnie też dużo śniegu.. ale jest światełko w tunelu,bo właśnie plusy podają,to śnieg zniknie

U mnie już cebulowe wyszły przed tym śniegiem.... czekam na ciemierniki,bo te w pąkach....


Tak, ciemierniki też. Przed śniegiem widać już było krokusy i irysy reticulata. Jak ja lubię ten czas przedwiośnia. Po kilka razy obchodzę ogród i ciągle coś nowego znajduję. A zapomniałam o oczarach. One jak tylko trochę słoneczka pewnie się otworzą
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wiolka5_7 17:50, 19 lut 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20563
Margerytka40 napisał(a)


Tak, ciemierniki też. Przed śniegiem widać już było krokusy i irysy reticulata. Jak ja lubię ten czas przedwiośnia. Po kilka razy obchodzę ogród i ciągle coś nowego znajduję. A zapomniałam o oczarach. One jak tylko trochę słoneczka pewnie się otworzą

Ja też lubię ten czas przedwiośnia to czekam na Twoje oczary
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Margerytka40 20:34, 19 lut 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wiolka5_7 napisał(a)

Ja też lubię ten czas przedwiośnia to czekam na Twoje oczary


Przyszły tydzień ma być piękny, cieplutki. Jest szansa, że wiosennie się zrobi
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wiolka5_7 20:37, 19 lut 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20563
Margerytka40 napisał(a)


Przyszły tydzień ma być piękny, cieplutki. Jest szansa, że wiosennie się zrobi

Widziałam pogodę jest szansa,że ten śnieg zniknie, juppi i ruszymy do ogrodu...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Margerytka40 20:42, 19 lut 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wiolka5_7 napisał(a)

Widziałam pogodę jest szansa,że ten śnieg zniknie, juppi i ruszymy do ogrodu...


Marzy mi się kawka wypita na tarasie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gruszka_na_w... 21:11, 19 lut 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
Margerytka40 napisał(a)


Marzy mi się kawka wypita na tarasie


Mnie też.
Śnieg topnieje w oczach, a ciemierniki nie oberwały tak mocno jak się spodziewałam.
Najbardziej wiosennie brzmią ptaki. Cudnie świergolą.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margerytka40 21:31, 19 lut 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Mnie też.
Śnieg topnieje w oczach, a ciemierniki nie oberwały tak mocno jak się spodziewałam.
Najbardziej wiosennie brzmią ptaki. Cudnie świergolą.


Moje ciemierniki jeszcze pod śniegiem ale pąki dopiero miały malutkie zanim śnieżnie się zrobiło. Ptaszki robią hałas jak tylko troszkę słońca. Piękny czas nas czeka
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wiolka5_7 22:02, 19 lut 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20563
Margerytka40 napisał(a)


Marzy mi się kawka wypita na tarasie

Mi herbatka,bo kawy nie pijam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Margerytka40 12:49, 20 lut 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Dziś pięknie, słonecznie. Temperatura sporo na +. Śpiewają ptaki, śnieg się topi. U mnie jeszcze potrwa nim zginie, jeszcze powyżej kostek





Ciemierniki jeszcze pod śniegiem, jedynie cuchnące się nie dały



Derenie świecą w słoneczku



Trzeba będzie je za chwilę przyciąć.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies