Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Mariposa 20:03, 10 lut 2021


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Alergię, mówisz? Chyba też ją mam.
Najbardziej przeraża mnie to, że jak mróz już puści (w marcu?), to będzie taki wybuch wiosny, że z niczym nie zdążymy...
____________________
Ela Motylogród
TAR 20:16, 10 lut 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7633
Mariposa napisał(a)
Alergię, mówisz? Chyba też ją mam.
Najbardziej przeraża mnie to, że jak mróz już puści (w marcu?), to będzie taki wybuch wiosny, że z niczym nie zdążymy...


ja to sie boje. ze poplyniemy. od kilku godzin znowu dzis dopaduje, wczoraj tez pol dnia ponad 20 cm przybylo. to juz nie kolderka dla roslin a porzadna podwojna pierzyna. przygniecione rodki spisuje juz na straty , zobaczymy co zostanie ze swierka Barryi tez przygniecionego sniegiem z dachu
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Margerytka40 20:27, 10 lut 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14766
Mariposa napisał(a)
Alergię, mówisz? Chyba też ją mam.
Najbardziej przeraża mnie to, że jak mróz już puści (w marcu?), to będzie taki wybuch wiosny, że z niczym nie zdążymy...


Ja już sobie urlop zaklepałam w połowie marca, ciekawe czy uda mi się pogodowo
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:28, 10 lut 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14766
TAR napisał(a)


ja to sie boje. ze poplyniemy. od kilku godzin znowu dzis dopaduje, wczoraj tez pol dnia ponad 20 cm przybylo. to juz nie kolderka dla roslin a porzadna podwojna pierzyna. przygniecione rodki spisuje juz na straty , zobaczymy co zostanie ze swierka Barryi tez przygniecionego sniegiem z dachu


Zależy jak to będzie topnieć. Oby tylko nie od razu bo mokro będzie strasznie.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Agatorek 21:15, 11 lut 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Margerytka40 napisał(a)


Byle Madziu
Coś chyba jeszcze trochę na nią poczekamy.
Już bym coś podziałała, naplanowałam więc teraz już by się przydało plany w życie wcielić a tu śniegu po kolana


Ale jesteś, że tak powiem, bliżej niż dalej .

Wiem, że masz do ogarnięcia altankę, ale reszta to już chyba tylko „kosmetyka”? Czy coś poważniejszego jednak?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Margerytka40 08:37, 12 lut 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14766
Agatorek napisał(a)


Ale jesteś, że tak powiem, bliżej niż dalej .

Wiem, że masz do ogarnięcia altankę, ale reszta to już chyba tylko „kosmetyka”? Czy coś poważniejszego jednak?


Ha chciałabym żeby już tylko kosmetyka została. Chciałabym w tym roku i tę altanę i trawnik bezpośrednio przy niej i ścieżkę. Chodzi mi po głowie jeszcze pomysł na prostą w formie pergolę. No i te połacie rabat przy sosnach. Tam duuużo terenu. Rabaty i ścieżka trawiasta do wysiania. No i na cypelku zmiana na róże. Pewnie przy okazji rozkopę tam wszystko. Taka to kosmetyka
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
marba 12:05, 12 lut 2021


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Margerytka40 napisał(a)



Do tej pory spokojnie znosiłam ogrodowe bezrobocie ale już mi się teraz zaczyna dłużyć.


Asieńko, ale się wiosennie robi od takiego widoku. Szkoda, że na razie tylko w domu. Ale dobre i to. Piękna kompozycja.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Agatorek 12:34, 12 lut 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Margerytka40 napisał(a)


Ha chciałabym żeby już tylko kosmetyka została. Chciałabym w tym roku i tę altanę i trawnik bezpośrednio przy niej i ścieżkę. Chodzi mi po głowie jeszcze pomysł na prostą w formie pergolę. No i te połacie rabat przy sosnach. Tam duuużo terenu. Rabaty i ścieżka trawiasta do wysiania. No i na cypelku zmiana na róże. Pewnie przy okazji rozkopę tam wszystko. Taka to kosmetyka


W porównaniu z tym, co już zrobiliście, to można to nazwać kosmetyką .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Margerytka40 13:38, 12 lut 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14766
marba napisał(a)

Asieńko, ale się wiosennie robi od takiego widoku. Szkoda, że na razie tylko w domu. Ale dobre i to. Piękna kompozycja.


Hej Basiu
Tak już chce się kolorków, że choć w domu niech będą. Latem zupełnie nie mam bukietów w wazonie, wystarcza mi ogród a teraz tylko wymieniam a to tulipany a to narcyzy, hiacynty.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 13:42, 12 lut 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14766
Agatorek napisał(a)


W porównaniu z tym, co już zrobiliście, to można to nazwać kosmetyką .


No tak, nie są to już tak karkołomne roboty . Mimo wszystko sporo tych prac ale nie mam zamiaru za wszelką cenę zrobić wszystkiego. Zobaczymy co się uda tym bardziej, że i w domu chcemy trochę remontu.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies