Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 10:47, 07 mar 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Alija napisał(a)


Asiu, też tak mam (chyba większość osób zajmujących się ogrodami), nigdy do końca nie jestem zadowolona. Nawet, jak coś mi się już podoba, to przychodzi do głowy nowy pomysł, albo po prostu rośliny podrosną i już nadchodzi zmiana. Gdzieś przeczytałam, że ogród to "droga" i to jest fajne.


Mnie też się to podoba. Fajne jest to, że ciągle się zmienia a u mnie ostatnimi czasy to diametralnie. Oglądając zdjęcia z zmierzchłej przeszłości aż już sama jestem zaskoczona
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:56, 07 mar 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magleska napisał(a)
Asia

widzę ,że plany na całego
ja przekornie powiem ,że mi się podoba wizualnie Twój pomysł z małymi drzewami w różance

ale wiesz ,że się nie znam i dlatego nie doradzam może faktycznie warunki dla róż by były nieodpowienie ....hmm

ja mam przy różach derenia i wisienkę -ciekawe ,czy po jakimś czasie mi te róże tam będą chciały rosnąć

Buziaki


Brakuje mi tam czegoś wyższego ale no cóż, chyba nie pogodzę róż z drzewami. Myślałam wprawdzie o jakichś z niewielkimi koronami by nie zacieniać tam ale...
Temat zostawiam jeszcze do pomyślenia
Fajnie, że wróciłaś
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 11:14, 07 mar 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wieje dziś okropnie. Siedzę i patrzę przez okno na ogród a tam wszystkie liście i resztki traw wywiewa mi na świeżo zgrabiony wczoraj trawnik. Robota głupiego

Chyba wymyśliłam nowe miejsce dla siewek ciemierników tych zwykłych. Zastąpię nimi bergenie na rondzie. Może dadzą radę. Trochę tam może za słonecznie ale spróbuję na razie z kilkoma i się zobaczy
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Alija 19:30, 08 mar 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8756
U nas wczoraj było podobnie, zimno i wiatr... W ogrodzie mam sterty gałęzi poobcinanych i mnóstwo roboty. Potrzebna tylko dobra pogoda i do roboty.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
MiluniaB 19:44, 08 mar 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
U mnie też mocno wietrznie było - kora na trawniku. Posprzątam jak się ociepli
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Margerytka40 18:04, 10 mar 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
MiluniaB napisał(a)
U mnie też mocno wietrznie było - kora na trawniku. Posprzątam jak się ociepli


Dziś odrobinkę lepiej pogodowo. W słoneczku dało się popracować

Na rondzie zrobiłam dziś wycinkę.


Wieczorne zdjęcie, przynajmniej nie widać jaki bałagan. Na jutro niby deszcz w prognozie. Szkoda bo uruchomiłabym odkurzacz.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AnnaCh 18:24, 10 mar 2021


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Też dzisiaj popracowałam z młodym, całe dwie godziny, przerywane co chwila telefonami z pracy, mimo że wyszłam po 15
W słoneczku nie było źle, ale za domem w cieniu zmarzłam...
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Margerytka40 18:38, 10 mar 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Alija napisał(a)
U nas wczoraj było podobnie, zimno i wiatr... W ogrodzie mam sterty gałęzi poobcinanych i mnóstwo roboty. Potrzebna tylko dobra pogoda i do roboty.


Też mam takie sterty. Jeszcze przechowalnik ogarnę i biorę się za mielenie. Dziś jeszcze dołożyłam to co z ronda wycięte.
Rondo, aż niewiarygodne, że później tak wygląda



____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 18:40, 10 mar 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
AnnaCh napisał(a)
Też dzisiaj popracowałam z młodym, całe dwie godziny, przerywane co chwila telefonami z pracy, mimo że wyszłam po 15
W słoneczku nie było źle, ale za domem w cieniu zmarzłam...


Mnie pod koniec już ręce zamarzały. Niby od jutra ma być trochę cieplej ale za to z wiatrem i deszczem
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wiolka5_7 18:47, 10 mar 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20483
Margerytka40 napisał(a)


Też mam takie sterty. Jeszcze przechowalnik ogarnę i biorę się za mielenie. Dziś jeszcze dołożyłam to co z ronda wycięte.
Rondo, aż niewiarygodne, że później tak wygląda





Nie wiedziałam,że na rondzie masz kulki,bo w sezonie taki buszszzz
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies