Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

mrokasia 14:23, 05 mar 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Anda napisał(a)
Cisy i obeliski to za dużo na tą rabatę.


Fakt
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Margerytka40 14:25, 05 mar 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
mrokasia napisał(a)
Możesz też rozważyć powojniki na różance na wysokich obeliskach.
Ewentualnie, na kratkach osadzonych tuż przy chodniku w plecach rabaty.


Chyba już w rabacie ich nie wcisnę

Anda napisał(a)
Cisy i obeliski to za dużo na tą rabatę.


Dokładnie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Iwonka 19:21, 05 mar 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Asiu widzę, że nie próżnujesz Super, że prawie wszystko masz uprzątnięte. No i nowe pomysły się rodzą. Drzewa ładnie wyglądają na rysunku, ale faktycznie róż szkoda. Mnie by kusiło czymś dom sąsiadów w tle przysłonić, ten różowy. A może coś już go przysłania, tylko ja zapomniałam
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Margerytka40 23:33, 05 mar 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Iwonka napisał(a)
Asiu widzę, że nie próżnujesz Super, że prawie wszystko masz uprzątnięte. No i nowe pomysły się rodzą. Drzewa ładnie wyglądają na rysunku, ale faktycznie róż szkoda. Mnie by kusiło czymś dom sąsiadów w tle przysłonić, ten różowy. A może coś już go przysłania, tylko ja zapomniałam


Tam na frontowej rabacie mam 3 szt Pissardii. Nie zasłonią całkowicie tego wielkiego domu ale choć w części.
Chyba przesunę resztę uprzątania na cieplejsze dni. Dziś rano miałam troszkę śniegu i skutecznie mnie zniechęcił ten ziąb do wszelkich prac w ogrodzie. Jeszcze czas, zdążę.

Plany, plany. Ciekawe czy nadejdzie taki czas, że będę w całości zadowolona. Chyba nie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Agatorek 07:13, 06 mar 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
A powinnaś
Nawet już teraz
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Margerytka40 08:21, 06 mar 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Agatorek napisał(a)
A powinnaś
Nawet już teraz


Ogólnie jestem ale wiesz jak to jest, zawsze coś się znajdzie, że kłuje w oczy. Tak od razu to moim zdaniem nie da się stworzyć ogrodu i trzeba czasu. Rośliny rosną, zmieniają się i zmieniają się proporcje. Cała chyba w tym frajda
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Agatorek 10:21, 06 mar 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Oczywiście, że nie da się tego zrobić w krótkim czasie, jeśli się robi samemu.
Ale, tak jak piszesz, to cała frajda w tym uczestniczyć, a nie „przyjść na gotowe” .
Chociaż nie ukrywam, czasami po ciężkim wysiłku, różne myśli chodzą mi po głowie, z serii „a po co mi to”, „ale mnie podkusiło z tym ogrodem”, „trzeba było zostawić, jak było” . Ale jak już odpocznę, to i te myśli znikają .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Margerytka40 21:10, 06 mar 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Agatorek napisał(a)
Oczywiście, że nie da się tego zrobić w krótkim czasie, jeśli się robi samemu.
Ale, tak jak piszesz, to cała frajda w tym uczestniczyć, a nie „przyjść na gotowe” .
Chociaż nie ukrywam, czasami po ciężkim wysiłku, różne myśli chodzą mi po głowie, z serii „a po co mi to”, „ale mnie podkusiło z tym ogrodem”, „trzeba było zostawić, jak było” . Ale jak już odpocznę, to i te myśli znikają .


To normalne, takie myśli. Ile ja razy takie miałam, chyba większość z nas. Ale jak już coś cieszy, jakaś choćby mała rabatka to jest to napęd na dalsze działania
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Alija 21:47, 06 mar 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Margerytka40 napisał(a)




Plany, plany. Ciekawe czy nadejdzie taki czas, że będę w całości zadowolona. Chyba nie


Asiu, też tak mam (chyba większość osób zajmujących się ogrodami), nigdy do końca nie jestem zadowolona. Nawet, jak coś mi się już podoba, to przychodzi do głowy nowy pomysł, albo po prostu rośliny podrosną i już nadchodzi zmiana. Gdzieś przeczytałam, że ogród to "droga" i to jest fajne.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Magleska 07:55, 07 mar 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Asia

widzę ,że plany na całego
ja przekornie powiem ,że mi się podoba wizualnie Twój pomysł z małymi drzewami w różance

ale wiesz ,że się nie znam i dlatego nie doradzam może faktycznie warunki dla róż by były nieodpowienie ....hmm

ja mam przy różach derenia i wisienkę -ciekawe ,czy po jakimś czasie mi te róże tam będą chciały rosnąć

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies