Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

GorAna 20:58, 06 maj 2021


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Asiu, u Ciebie wszystko posprzątane elegancko
Rabaty XL robią wrażenie, a tulipanki stoją jak na majowej defiladzie
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Gruszka_na_w... 21:22, 06 maj 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Ach, te Twoje przestrzenie.
Jedna rabata to prawie połowa niejednego ogrodu.
A jak tam rodki?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magleska 21:38, 06 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Asia
ślicznie
i nowa rabata już prawie przygotowana do sadzenia
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Roocika 21:50, 06 maj 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Rondo wymiata
Tulipany zdobią
Rabata nowa czeka
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Margerytka40 22:42, 06 maj 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Agatorek napisał(a)
Ooo. Nowe rabatki będą


Będą tylko przekopę tę resztę. Dwa lata uzdatniam tam gliniastą glebę i w końcu jest lepiej. Opłaciło się
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Basia_KRK 23:15, 06 maj 2021


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Wow! Ale rabata! Takie są najlepsze!!!
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Margerytka40 08:21, 07 maj 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
GorAna napisał(a)
Asiu, u Ciebie wszystko posprzątane elegancko
Rabaty XL robią wrażenie, a tulipanki stoją jak na majowej defiladzie
Pozdrawiam


Anuś na zdjęciach bałaganu nie widać. Tulipanki nikną na tych rabatach, mus mieć ich duuużo więcej, pewnie w tysiącach. Chyba w tym roku kupię cebulek tulipanowych na rondo jeszcze. Właśnie myślę jakie pasowały by do szafirków, które teraz tam też kwitną. Odpozdrawiam i zaraz muszę zajrzeć do Ciebie na tulipanki
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 08:28, 07 maj 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Ach, te Twoje przestrzenie.
Jedna rabata to prawie połowa niejednego ogrodu.
A jak tam rodki?


Rodki czekają na tę tworzoną rabatę. Pogoda mocno opóźnia mnie w pracach, biegam coś kopnąć między deszczami
Te wielkie rabaty to i wielkie wyzwanie. Obsadzić je to jakaś masakra. Ile by się nie posadziło, wszystko ginie na tych metrach.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 08:31, 07 maj 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magleska napisał(a)
Asia
ślicznie
i nowa rabata już prawie przygotowana do sadzenia

Jeszcze chwilę z tą rabatą Madziu, ja chyba jestem zbyt perfekcyjna jeśli chodzi o przygotowanie gleby. Wyrabiam ją prawie jak ciasto drożdżowe.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
eVka 08:34, 07 maj 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)


Rodki czekają na tę tworzoną rabatę. Pogoda mocno opóźnia mnie w pracach, biegam coś kopnąć między deszczami
Te wielkie rabaty to i wielkie wyzwanie. Obsadzić je to jakaś masakra. Ile by się nie posadziło, wszystko ginie na tych metrach.

Asiu, ja już zapomniałam jaka wielką masz tą rabatę. Pamiętam jak ja w zeszłym roku planowałaś a teraz czas na sadzenie. Ile sztuk rodków tam posadzisz?

Piękna wiosna u Ciebie, te tulipany wcale nie giną na rabatach, widać je aczkolwiek wiadomo, że tulipanów nigdy za wiele Ja tez planuje jesienią obkupić się w grube setki cebul.

Pozdrawiam i trzymam kciuki za rychłe sadzenie
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies