Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 16:56, 08 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
anabuko1 napisał(a)
Piękne ta rózowata, z wielkimi główkami hortensja.
Co top za pani ?


Kupowana jako Pink Anabel chyba. W tym sezonie w końcu wygląda przyzwoicie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 22:12, 08 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Muszę się do czegoś przyznać. Dziś ogarnęła mnie wena ogrodowa i przekopałam na nowo chyba prawie całą tę nową rabatę. Najpierw przesunęłam o pół metra jednego derenia i co za tym idzie przeniosłam hakone by było wokół jego pnia. Potem wysadziłam jedne hortki z okolic Inversy by za chwilę posadzić tam inne hortki. Potem na miejsce hortek,które poszły do świerka sadziłam inne i doszłam do wniosku że za mało ich tam jest więc pojechałam do szkółki i dokupiłam brakujące. W szkółce kupiłam jeszcze różową szałwię bo stwierdziłam że będzie zamiast lawendy. Jednak koniec końców szkoda mi się zrobiło lawendy i zamiast rządkiem posadziłam ją plamą i tym sposobem znalazło się miejsce na wspomnianą szałwię. Na koniec wsadziłam jeszcze rozchodniki i pomiędzy nimi rozplenice i godzinę myślałam,czy wsadzić niskie jeżówki czy nie. Wsadziłam jedną i sama nie wiem czy pasuje ale niestety zrobiło się ciemno i zdjęć nie ma. Jeszcze tylko podlałam ogród oganiając się od komarów i myślę sobie czy oby na pewno znowu misz masz mi nie wyszedł. Buuuuu
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
marba 22:18, 08 sie 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Asiu, podziwiam. Skąd bierzesz siły na takie intensywne remonty ogrodowe? Idziesz jak burza.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Margerytka40 22:27, 08 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Basiu
Czasem są takie dni,że wszystko się chce a czasem nic. Dziś był ten lepszy. A poważnie to strasznie bym chciała taki mój wymarzony ogród i widzę już jak troszkę się zmienia i to daje moc. Pozdrawiam
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gruszka_na_w... 22:32, 08 sie 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Margerytka40 napisał(a)
Muszę się do czegoś przyznać. Dziś ogarnęła mnie wena ogrodowa i przekopałam na nowo chyba prawie całą tę nową rabatę. (


____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Nikita 23:47, 08 sie 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Asia, ja też czerpię siłę z ogrodu. Jakieś nie zliczone pokłady energii drzemią w moim "szmaragdowym"...jak tylko skończę jedną robotę natychmiast zabieram się za następną. W domu też nie leżę na kanapie i nie oglądam brazylijskich seriali ale w ogrodzie to już jest jakieś przegięcie...sama nie wiem skąd ta moc.
Widzę, że Ty też tak masz. Jak masz jakiś cel to gnasz do przodu jak burza. A jak się cofasz to tylko po to by wziąć rozbieg.
Czekam na fotki bom bardzo ciekawa tych zmian.
Niech moc będzie z Tobą !!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
anna_t 06:50, 09 sie 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
O ja.. wiem jakie to uczucie siedzisz i siedzisz a głowa aż puchnie ! Dobrze będzie Asia
Jak widzisz jakiś kawałek ronda z okien to może doradzić tam Bergeni żeby wiosną coś zielonego było?
Pokaż na projekcie to gdzie teraz jest po zmianach
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anabuko1 08:25, 09 sie 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
aha,, to panna Pink Anabel .
Tak myślałam,że to może ona.
Ma sztywniejsze łodyżki jak zwykła Anabellka ?
Ja tak samo mam , ogród daje nie tylko satysfakcję ogrodową, trenig fizyczny,Siły życiowe .Ale jest także świetnym miejscem na różne kontemplacje życiowych nasz problemów.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Margerytka40 10:41, 09 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)




Haniu,najważniejsze to że potrafimy śmiać się z siebie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:47, 09 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Nikita napisał(a)
Asia, ja też czerpię siłę z ogrodu. Jakieś nie zliczone pokłady energii drzemią w moim "szmaragdowym"...jak tylko skończę jedną robotę natychmiast zabieram się za następną. W domu też nie leżę na kanapie i nie oglądam brazylijskich seriali ale w ogrodzie to już jest jakieś przegięcie...sama nie wiem skąd ta moc.
Widzę, że Ty też tak masz. Jak masz jakiś cel to gnasz do przodu jak burza. A jak się cofasz to tylko po to by wziąć rozbieg.
Czekam na fotki bom bardzo ciekawa tych zmian.
Niech moc będzie z Tobą !!!


Magda mnie najbardziej męczy myślenie nad tym co mam zrobić i jak,sama praca to juz pikuś choć przyznaję że czasem po przyjściu z ogrodu mam wrażenie jakby słoń na mnie leżał. Ale uwielbiam ten wysiłek a już jak widać efekty to doba mogłaby się nie kończyć
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies