Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 20:30, 17 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
anabuko1 napisał(a)
Ja mam dereń wariegata jeden. I to mi wystarczy. Hortki mnie bardziej kręcą


Anuś hortki to moja miłość i coraz bardziej mi się wydaje,że widząc w wyobraźni mój ogród po zmianach i planując nowe rabaty myślę tylko jakby tu jeszcze parę hortek wcisnąć. Niestety wszędzie nie urosną a pod brzozami ich mieć nie mogę bo jednak to nie miejscówka dla nich,derenie może sobie poradzą
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
rozark 20:35, 17 sie 2017


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
widzę że działasz na całego w przyszłym roku będziesz się cieszyć efektami tegorocznej pracy
____________________
pozdrowionka
Margerytka40 20:36, 17 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
AngelikaX napisał(a)
Wpadam Asiu pourlopowo, fotki widziałam Jak porośnie wszystko będzie super


Taką mam nadzieję,żeby mi tylko cierpliwości starczyło zostawić wszystko,tak jak jest I dać tej rabacie szanse,bo łapki mnie ciągle swędzą. Koniecznie muszę się wziąć za następny kawałek ale sucho na razie bardzo i gorąco i nic się nie chce.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:44, 17 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Makusia napisał(a)
No sadzonki śliczne- szkoda, że nie takie, jak chciałaś
eMa nie krytykuj, bo się w sobie zamknie Chciał dobrze, wybrał ładnie.
Myślisz czymś nawadniać te derenie pod brzozami?


Mati nawet słówka nie pisnęłam do M ,w sensie wyrzutów czy coś. Co chłopina winien jak etykieta była,sadzonki wybrał ładne i przy moim areale gdzieś je upchnę przecie,ale przy najbliższej wizycie w tej szkółce nie omieszkam wspomnieć o pomyłce. A co,niech choć zorientują się czym handlują
Jakieś nawadnianie będę musiała tam wymyśleć bo z podlewaniem ręcznym nie dam rady. Pod tymi brzozami jest masakra.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:47, 17 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
rozark napisał(a)
widzę że działasz na całego w przyszłym roku będziesz się cieszyć efektami tegorocznej pracy


Reniu tak trochę to już się cieszę. Najbardziej z samych zmian,że w ogóle są. Teraz szykujemy się na frontowe zmiany. Zobaczymy ile uda się zrobić.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Nikita 10:43, 18 sie 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Variegaty mają na niektórych listkach nutkę żółtego koloru. Elegantissima ma biel szerzej rozlaną i bez tych żółtych nutek. Dzisiaj jeszcze raz zrobiłam im zdjęcie.


No to ja też mam problem...bo moje kupione jako Variegata a teraz widzę , że to jednak chyba Elegantissima. Też w środku krzewu mają zupełnie białe listki.

____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Margerytka40 10:53, 18 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Magda no ja właśnie takie fcem. Variegaty moje jeszcze w donicach,jak chcesz mogę Ci dać w prezencie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:58, 18 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Eleganissimy zamówiłam juz przez neta . Jak przyjdą znowu Variegaty to chyba zacznę gryźć i kopać. A kto mnie zna ten wie,że niełatwo wyprowadzić mnie z równowagi.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Kawa 10:59, 18 sie 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Asia
no rzeczywiście sadzonki ładne
powiem szczerze że sama miałabym problem z odróżnienie który jest który
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Margerytka40 11:04, 18 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Biała jeżówka dla Renaty

Sadźce będę pokazywać teraz bo to u mnie kolosy. Są wyższe niż ja a niska nie jestem(170cm)


Jest nadzieja na dereniówkę


____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies