Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 10:36, 18 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kawa napisał(a)
Asia rabaaaaaaaaaatyyy!!!! jej ale wielgachne
samoachwyt jak najbardziej zasłużony
pissardi śliczna - chciałam miec ale strasznie wielka rośnie!!! no i nie wiem teraz


W porównaniu z innymi np klonami czy bukami to nie jest aż tak wielka i można ciąć. Nie żebym Cię namawiała ale nie uważam jej za dużą.
Rabaty bez komentarza
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:42, 18 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Zana napisał(a)


Nie wiem jakie masz te niskie hortki, ale jeżeli są aż tak niskie to zza rozplenic też może ich nie być widać, szczególnie gdy te będą kwitły. Chodziło mi też o to, że rozplenice są po tej stronie co miskanty, natomiast po tej stronie gdzie masz zaplanowane wysokie hortki nie ma traw. A mi tam tych traw brakuje.


Masz rację. Już myślę właśnie nad tym by rozplenice dać przed wysokimi hortkami. Właśnie przypomniało mi się, że mam trzcinniki Overdam, może je by tam gdzieś wcisnąć choć po prawdzie do hortek średnio pasują ale za to wcześnie ruszają i kwitną, zachwycałam się nimi w zeszłym roku. Może zamiast rozplenic?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Zana 10:44, 18 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Może dać te trzcinniki troszkę pomiędzy tymi niższymi hortkami, takie akcenty na tle miskantów. Nie wiem, tak se myślę na szybko
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Margerytka40 10:50, 18 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Zana napisał(a)
Może dać te trzcinniki troszkę pomiędzy tymi niższymi hortkami, takie akcenty na tle miskantów. Nie wiem, tak se myślę na szybko


Zaraz upychactwo mi się załączy, teraz kilka dni odpocznę od ogrodu to jeszcze pomyślę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Kawa 10:51, 18 kwi 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Margerytka40 napisał(a)


W porównaniu z innymi np klonami czy bukami to nie jest aż tak wielka i można ciąć. Nie żebym Cię namawiała ale nie uważam jej za dużą.
Rabaty bez komentarza

aaa no to widzisz dobrze skoro tak mówisz to tak jest! i będzie i u mnie!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Margerytka40 10:55, 18 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kawa napisał(a)

aaa no to widzisz dobrze skoro tak mówisz to tak jest! i będzie i u mnie!


Ma tę zaletę, że wcześnie kwitnie a liście gubi późno. Ja mam 6 sztuk
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Kawa 10:56, 18 kwi 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Margerytka40 napisał(a)


Ma tę zaletę, że wcześnie kwitnie a liście gubi późno. Ja mam 6 sztuk

kurcze aż 6!!!!????
no chodzi mi najbardziej o to wczesne kwitnienie bo pusto na rabatach teraz atk zawsze coś by kwitło
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Margerytka40 14:08, 18 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kawa napisał(a)

kurcze aż 6!!!!????
no chodzi mi najbardziej o to wczesne kwitnienie bo pusto na rabatach teraz atk zawsze coś by kwitło


Teraz super wyglądają
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 14:10, 18 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Odwołuję alarm w sprawie dereni, no chyba nareszcie coś się zaczyna dziać. A wczoraj nic nie było jak mamę kocham . Chyba pomógł prysznic z beczki
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
makadamia 14:20, 18 kwi 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Chyba tak. Ja jutro koniecznie podleję cisy.
Powinny już mieć pąki po marcowym cięciu, a tymczasem ani widu, ani słychu.
Przez tą suszę:/
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies