Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek przy lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek przy lesie

Figielka 18:12, 04 maj 2018


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
Widok z sypialni.
____________________
IwonaOgródek przy lesie
Figielka 18:14, 04 maj 2018


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
Niespodzianka,mam nadzieję ,że w końcu zakwitnie.
____________________
IwonaOgródek przy lesie
GorAna 19:17, 04 maj 2018


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16099
Fajne takie porównania, przed i po
Wiśnie urosną nawet się nie obejrzysz
Ale mieć taki widok z sypialni to już przesada
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Figielka 17:29, 06 maj 2018


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
Wiekowa jabłonka.W rodzinie męża utarło się ,że jak kwitnie to zawsze jest burza. W tym roku było nawet kilka.
____________________
IwonaOgródek przy lesie
Figielka 17:44, 06 maj 2018


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
Potrzebuję pomysłu. Chcę wymienić kolumnowe jałowce na drzewko liściaste. Niezbyt duże bo blisko domu. Może macie jakiś pomysł?

____________________
IwonaOgródek przy lesie
Kojak 19:04, 06 maj 2018


Dołączył: 19 lis 2017
Posty: 364
Stawiam się z rewizytą. Jezioro, las, sielskie widoki, to to come tygrysy lubią najbardziej. Olbrzymie zmiany poczyniłas na swoim terenie. Jest pięknie. Pozdrawiam. PS. Dostęp do kamieni polnych masz duży, zazdroszczę.
____________________
TomekSosnowe zacisze
Figielka 19:40, 06 maj 2018


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
Witam Kojak u siebie. Rzeczywiście kamieni mam sporo. Teraz na podwórku mam całą gromadę po rozbiórce stodoły. Cały fundament był z kamieni więc wszystko jest pod ręką.
____________________
IwonaOgródek przy lesie
Magleska 19:50, 06 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18407
wpadłam z rewizytą
widoku z sypialni zazdraszczam ,chociaż sama mam też ładny ,ale na góry
wisienki urosna ,zmężnieją ,to będzie je widać
co do drzewek na podmiankę za jałowce .....hmm....a jakie chcesz ,kolumnowe ,czy okrągłe ....jak duże na wysokość mają być ? .....jest ogromny wybór i cięzko doradzać ....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Figielka 19:54, 06 maj 2018


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
Zrobiłam zdjęcie z drugiej strony.
Myślałam o buku czerwonolistynym kolumnowym , brzoza szczepiona na pniu. Mam małe doświadczenie i może macie jakieś sprawdzone u siebie drzewka.

____________________
IwonaOgródek przy lesie
Gruszka_na_w... 20:17, 06 maj 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Na tej narożnej rabacie zamiast tych dwóch jałowców wsadziłabym tylko brzozę youngii wysoko szczepioną (2 m), a w miejsce tego najdalej od domu oddalonego jałowca może rajską jabłonkę (pięknie kwitną, mają kolorowe jabłuszka i ładnie się przebarwiają (Ola, Adirodack- ta rośnie kolumnowo) .Pod jabłonką można posadzić przebiśniegi, krokusy, tulipany, średnie trawki. Można wybrać jarząba. Coś naturalnego, bo taki jest Twój ogród i jego otoczenie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies