Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek przy lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek przy lesie

Figielka 21:40, 30 wrz 2018


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
Dzięki za wizytę. Jeśli chodzi o umiejscowienie kojca to chcieliśmy, aby piesek dobrze widział wchodzących na posesję, ale był oddalony od bramy ( aby nie wystraszył gości i zapachy z kojca nie witały każdego). Połowę wybiegu ma zabetonowane , a połowa to ziemia po to aby mógł sobie kopać, taka ich natura. Pod podmurówką jest dużo kamieni, aby nie przekopał się pod spodem. Nasz ma spory temperament i wyciąga druty z siatki i kopie głębokie doły. Jak wykopie duży dół to mąż zasypuje. Jeśli chodzi o wielość to dopasowaliśmy do podmurówki, które są gotowe. Dobrze aby miał cień naturalny np. drzewo, ( planujemy zadaszenie na części wybiegu , ale nasz potrafi wyskoczyć z ogrodzenia i na razie nie ma pomysłu ). Budę ma z werandą , jak są deszczowe dni to może poleżeć na suchym i pod zadaszeniem.
____________________
IwonaOgródek przy lesie
Roocika 13:05, 01 paź 2018


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Figielka napisał(a)
Dzięki za wizytę. Jeśli chodzi o umiejscowienie kojca to chcieliśmy, aby piesek dobrze widział wchodzących na posesję, ale był oddalony od bramy ( aby nie wystraszył gości i zapachy z kojca nie witały każdego). Połowę wybiegu ma zabetonowane , a połowa to ziemia po to aby mógł sobie kopać, taka ich natura. Pod podmurówką jest dużo kamieni, aby nie przekopał się pod spodem. Nasz ma spory temperament i wyciąga druty z siatki i kopie głębokie doły. Jak wykopie duży dół to mąż zasypuje. Jeśli chodzi o wielość to dopasowaliśmy do podmurówki, które są gotowe. Dobrze aby miał cień naturalny np. drzewo, ( planujemy zadaszenie na części wybiegu , ale nasz potrafi wyskoczyć z ogrodzenia i na razie nie ma pomysłu ). Budę ma z werandą , jak są deszczowe dni to może poleżeć na suchym i pod zadaszeniem.

Dzięki za podpowiedzi. Nasza w sumie nie kopie, przynajmniej dopóki miała kojec to nie kopała, woli być z nami w domu ale jak jesteśmy w pracy to wolę, żeby była w kojch, nie w domu. U nas słabo z miejscem, bo albo będzie przy bramie i wtedy będzie widzieć wejście i wjazd albo przy domu i wtedy niewiele będzie widzieć :-/ Kojec to jednak kojec...
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Figielka 14:01, 03 lis 2018


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
Listopadowo.

____________________
IwonaOgródek przy lesie
Figielka 14:05, 03 lis 2018


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448

____________________
IwonaOgródek przy lesie
Figielka 19:32, 30 gru 2018


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
Powojnik odsłona letnia i zimowa.

____________________
IwonaOgródek przy lesie
Figielka 19:36, 30 gru 2018


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
Zima

____________________
IwonaOgródek przy lesie
Figielka 19:38, 30 gru 2018


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
Ognik pociesza całą zimę.I odkryte dziś świeże listki róży.
____________________
IwonaOgródek przy lesie
Nowa12 21:04, 30 gru 2018


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Z ogromną przyjemnością przeczytałam Twój wątek. Widać naprawdę wielkie postępy w ciągu krótkiego czasu. Przecież wiadomo że na oczekiwane efekty trzeba poczekać bo rośliny muszą podrosnąć i zapewnić to o co nam chodziło.
Mnie się bardzo podoba i masz fajne rośliny. Ja u siebie jeszcze nie skończę jakiejś rabaty a już na niej coś przesadzam .
Ale nie mam aż takiej wyobraźni (chociaż pracuję nad tym ) żeby od razu było idealnie. Kupuję małe rośliny bo taniej i zdaję sobie sprawę że poczekam na mój wymarzony ogrod.
A ty masz fajne pomysły i wiesz co chcesz osiągnąć.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Figielka 12:21, 03 lut 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
W oczekiwaniu na wiosę.


Jezioro-jeszcze zamarznięte.

____________________
IwonaOgródek przy lesie
Figielka 12:25, 03 lut 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
____________________
IwonaOgródek przy lesie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies