Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Trochę nowocześnie, trochę użytkowo - ogród do przeróbki

Pokaż wątki Pokaż posty

Trochę nowocześnie, trochę użytkowo - ogród do przeróbki

hindsight 22:28, 16 wrz 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 794
iwka napisał(a)
ja gdzieś zostawiłam na podwórku,sygnał idzie ale nie słychać go, może być wyciszony. Jak poleży całą noc to klapa


Niekoniecznie. Moja córka zostawiła raz na noc, była rosa, nic się nie stało.
____________________
Dominika Ogród do przeróbki
hindsight 22:49, 16 wrz 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 794
anbu napisał(a)
Domi czy Ty swoje cebule do koszyczków sądzisz czy do gruntu bezpośrednio, bo oglądam te cebule tzn. tulipany i mnie głowa boli z tej różnorodności

Szkoda, że nie mam rabat hlip, hlip kto mnie przytuli hlip, hlip


Aniu, ale przecież ty masz mnóstwo miejsca do sadzenia cebulowych. Nie musi być docelowo, wykopiesz i posadzisz docelowo w następnym sezonie. A radość wiosenna będzie

Poza tym to dobry sposób na przetestowanie odmian. Bo szczerze, nie wyobrażam sobie posadzenia kilku setek cebulowe bez zobaczenia ich na żywo.
____________________
Dominika Ogród do przeróbki
Mira104 10:22, 17 wrz 2016


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Dziewczyny ja w tamtym roku zrobiłam sobie koszyczki na tulipany. Opakowania po lodach 2l i lutownica tak powstały koszyczki. Jest to wygodne jak się wyjmuje cebulki. W tym roku posadzę do ziemi, jedynie czosnki daję do doniczek, chociaż w tym roku to mrówki zrobiły sobie mrowiska w czosnkach i musiałam je zaraz po przekwitnięciu wykopać, bo najnormalniej zjadały mi cebulki.
Jeśli macie nornice to szkoda kupować koszyczki na tulipany, bo i tak je nornice przegryzają (widziałam na necie)
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
hindsight 11:55, 17 wrz 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 794
Chyba trzeba mnie gdzieś zamknąć na jakiś czas. Dziś w swoim lidlu zerknęłam na cebule. Patrzę i oczom nie wierzę. Emperory 2 opakowania! No cóż było robić... wzięłam

I jeszcze hiacynty i czosnki purple Sensation, ale tylko po 1 opakowaniu. Nie pamiętam, ile tych czosnków mam w sumie. Chyba 5.
____________________
Dominika Ogród do przeróbki
zoja 13:19, 17 wrz 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
hindsight napisał(a)
Chyba trzeba mnie gdzieś zamknąć na jakiś czas. Dziś w swoim lidlu zerknęłam na cebule. Patrzę i oczom nie wierzę. Emperory 2 opakowania! No cóż było robić... wzięłam

I jeszcze hiacynty i czosnki purple Sensation, ale tylko po 1 opakowaniu. Nie pamiętam, ile tych czosnków mam w sumie. Chyba 5.


Dominika przeciez one tam wlasnie na Ciebie - konkretnie Ciebie - czekaly! Los tak chcial
Super zakupy mialas
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
hindsight 14:49, 17 wrz 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 794
No tak! Właśnie tak musiało być i było Czyli jestem usprawiedliwiona?
____________________
Dominika Ogród do przeróbki
ag_zie 16:36, 17 wrz 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Tak! Na Los możesz winę zwalić
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
zoja 16:37, 17 wrz 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
hindsight napisał(a)
No tak! Właśnie tak musiało być i było Czyli jestem usprawiedliwiona?


Tak jesteś
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
hindsight 17:36, 17 wrz 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 794
Ciekawe czy eM też tak by pomyślał. Na szczęście nie wchodzi do kotłowni za często
____________________
Dominika Ogród do przeróbki
zoja 17:42, 17 wrz 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
hindsight napisał(a)
Ciekawe czy eM też tak by pomyślał. Na szczęście nie wchodzi do kotłowni za często


zrób mu szkolenie jak ja swojemu - pokazałam mu cebule na sztuki w CO
jak zobaczył cenę to uznał B za mega promocję
zamiast mówić, że dużo wydałam, to mówię: TYLE ZAOSZCZĘDZIŁAM
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies