Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogródkowe rewolucje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe rewolucje

kamcia 22:18, 10 wrz 2017


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Asiu kanciki odpuść w przyszłym roku zrobisz, wiosną i tak byś nowe robiła, bo by już zarosły . Dużo zdrowia dla Ciebie i dla M, bo zdrowie najważniejsze. Ogród poczeka.
Asiu ponarzekać też czasami trzeba
____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
Johanka77 22:19, 10 wrz 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
kamcia napisał(a)
Asiu kanciki odpuść w przyszłym roku zrobisz, wiosną i tak byś nowe robiła, bo by już zarosły . Dużo zdrowia dla Ciebie i dla M, bo zdrowie najważniejsze. Ogród poczeka.
Asiu ponarzekać też czasami trzeba


Dziękuję za dobre życzenia.
Zdrowia Tobie też, bo jak czytam, angina.
Ale z tym ogrodniczeniem to nie przesadzaj. Wykuruj się porządnie!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
lutroja 09:05, 11 wrz 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
dokładnie kanciki na wiosnę trzeba, więc teraz można odpuścić
ja swoje też trzymam do wiosny i ostatnie zielskowanie też zrobiłam teraz w sobotę i więcej nie wyrywam tego dziadostwa
____________________
Lusi Lubię go:)
Toszka 13:22, 11 wrz 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
lutroja napisał(a)
dokładnie kanciki na wiosnę trzeba, więc teraz można odpuścić
ja swoje też trzymam do wiosny i ostatnie zielskowanie też zrobiłam teraz w sobotę i więcej nie wyrywam tego dziadostwa


Ja tam robię kanciki na jesieni. Trawa już tak szybko nie rośnie, a efekt kancikowania utrzymuje się kilka miesięcy
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
SlonecznyOgrod 10:35, 14 wrz 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Kamcia jak tam zdrówko, lepiej trochę ?

A jednak , rośliny szybko Ci się rozrosły. Dobrze dbałaś o nie
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
kaz742011 18:01, 14 wrz 2017


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Lancia nic się nie martw. U mnie też kanciki wołają o pomstę do nieba. Ale ja zwyczajnie sobie z nimi nie radzę. Jak potrenuję to może coś z tego będzie .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
polinka 21:18, 14 wrz 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
A ja Wam zazdroszczę tej umięjetności kancikowania
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
kamcia 16:38, 28 wrz 2017


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Dawno mnie nie było, ale pogody ogródkowej nie było . Ze zdrówkiem już dobrze, dwa tygodnie brałam antybiotyk. Kancików dalej nie zrobiłam, ale w sobotę jak pogoda pozwoli mam taki zamiar. Chcę też wsadzić cebule.

Kupiłam 3 choiny jeddeloh i przesadziłam cyprysiki. Nie wiem czy tak zostawić, a przed choiny i cyprysiki posadzić np wrzosy, czy też cyprysiki posadzić bliżej murka, tak by w przyszłości zwisały, tylko wtedy nie wiem co dać między nie, a gracki. Jak myślicie?

____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
kamcia 22:09, 30 wrz 2017


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Dzisiaj dosadziłam wrzosy u już trochę lepiej



Rabata skończona, niech teraz rośnie za niedługo pewnie będę rozsadzać, bo może byc za ciasno

Planuję tez na tą siatkę kupić matę wiklinową, gracki jeszcze małe, a tak będzie jakieś tło, jak myślicie? Strona wschodnia.
____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
Magleska 22:22, 30 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Ładnie Ci wyszła ta rabata wrzosy taki fajny kolorek dodały ... matę dałam na siatkę i powiem Ci ,ze mi się z nią podoba u mnie ,bo tło jest dla roślinek
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies