Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Elinkowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Elinkowy ogród

Elinka 22:12, 29 lis 2017

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
Dziekuje dziewczyny za odwiedziny / sie zrymowalo ... /
A nie bedzie przytloczone przez wysoka roslinnosc za plotem, te markieny jakos delikatne mi sie wydaja ze zgina w tej masie
A jakby tak milorzeby ale wyzsze widzialam kiedys takie szczepione chyba na 2,2 m
Lepiej byloby czy gorzej ?
____________________
elinkowy-ogrod
makadamia 08:30, 30 lis 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Elinko, mnie się wydaje że nie zginą. One mają taką charakterystyczną fakturę, że powinny robić na tej rabacie za "perełki".
Jednak ja nie jestem autorytetem, doświadczenia dużego nie mam i mogę się mylić.
Danusia zaproponowała Ci większe drzewa, które na pewno nie zginą, ale słusznie zauważyła, że trzeba im będzie poszerzyć rabatkę.
Teraz Ty musisz zdecydować: czy dajesz do tych jałowców "biżuterię" i szerokość rabaty zostawiasz bez zmian, czy dajesz duże drzewa i odpowiednio poszerzasz rabatę.

Jeszcze tylko dodam, że w tej mojej koncepcji kluczowe jest, żeby zarówno Twój, jak i sąsiada żywopłot były równo przycięte. Te drzewa z tyłu mi nie przeszkadzają, ale jeśli sąsiad zostawi taką poprzerastaną czuprynę, to cały efekt diabli wezmą. To też musisz wziąć pod uwagę.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Urszulka 23:35, 26 gru 2017


Dołączył: 21 kwi 2017
Posty: 77
Elinko, witam się na Twoim wątku. Mam nadzieję że pokonasz rozterki i problemy w ogrodzie. Będę zaglądać pozdrawiam z mokrego Podlasia.

____________________
Ulla
lindsay80 22:45, 12 mar 2018


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Elinko, a co tam u Ciebie w ogrodzie? - jakas relacja by sie przydala
____________________
Tu ma być ogród :)
m_gocha 23:41, 18 mar 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Elinko! Widziałam zdjęcie Twojej frontowej rabaty i zauważyłam że masz tam wbite na prętach takie lustrzane kule. Mam pytanie czy są to kule metalowe? I jak spisują się na zewnątrz np. w deszczu, słońcu a może i w czasie zimy?
Podałabyś mi namiar na priv gdzie je kupiłaś?
Pozdrawiam
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Elinka 13:37, 19 mar 2018

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
Spisuja sie dobrze stoja i i lecie i zimie kupione w markecie budowlanym M...ka
____________________
elinkowy-ogrod
m_gocha 19:55, 19 mar 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Elinka napisał(a)
Spisuja sie dobrze stoja i i lecie i zimie kupione w markecie budowlanym M...ka
Dzięki za odp. Niestety nie mam w pobliżu tego marketu ale widziałam podobne na Al.
W ubiegłym roku kupiłam kulki lustrzane ale do postawienia na ziemi. Niestety po pierwszym mrozie popękało lustrzane pokrycie
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
21:24, 25 paź 2018
Elinka napisał(a)


Elinko co tu za hortensja rośnie pod ścianą? Piękna jest.
Elinka 21:59, 25 paź 2018

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
Monika to Pinki whinki
____________________
elinkowy-ogrod
20:47, 26 paź 2018
Naprawdę śliczna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies