Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

11:52, 18 sie 2017
AngelikaX napisał(a)


Angela Kładziesz matę pod kamyszkiem czy nie? Zero chwaściorów, a miejsca narażone na chodzenie, kamyszek nie wbija się w ziemię?
Makusia 11:58, 18 sie 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692

Która to półkowa u Ciebie i jaka duża ona? U mnie w jednym mniejszych gaiku jest 5 brzóz w tym większym 7 - w obu sadzone w dwóch rzędach ( na mijankę) w odstępach co ok 2-2,5m


U siebie odpisałam, żeby u Ciebie nie zaśmiecać
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
barbara_wolny 12:02, 18 sie 2017

Dołączył: 27 paź 2015
Posty: 71
Witam! Podglądam od dawna i dzisiaj już nie wytrzymałam, gdy zobaczyłam kolejną porcję zdjęć. Pięknie, bardzo bym chciała, żeby mój ogród kiedyś tak wyglądał. Ale pytanie mam o trawki the beatles, gdzie kupujesz? Ja kiedyś zamówiłam przez internet i nie wyglądają tak jak Twoje. Obawiam się, że przysłali nie to co trzeba.
____________________
Moje ogrodowe życie
MirellaB 13:58, 18 sie 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
AngelikaX napisał(a)



Mirella
Tak pamiętam Ty i parę jeszcze osób marudziło na wrzosy... a ja póki co kocham je miłością bezwarunkową

Zazdraszczam wakacji we wrześniu - my już nie bardzo możemy sobie pozwolić - syn w 4 klasę wkracza, czyli zaczyna się nauka na poważnie... my tu zapomnimy co to wakacje a Ty będziesz leniuchować na maksa? Jakieś konkretne plany?

KO to Kocham Ogród

Póki co możemy sobie pozwolić na wyjazdy poza sezonem. Ja nie lubię obleganych plaż, ścisku, tłoku na ulicach. Maj i wrzesień to idealne miesiące dla mnie na wyjazdy nad nasze morze

Oglądam kolejny raz zdjęcia Twojego ogrodu i tak się zastanawiam gdzie ewentualnie róże byś mogła posadzić. Miejsca nie znalazłam. Ty masz tak doskonały ogród z ograniczoną ilością gatunków. Nie ma u Ciebie piwonii, róż, liatry, jeżówek, zawilców, rozchodników, a mimo to ogród masz piękny, doskonały.
Wiesz co - dla mnie Twój ogród to jest najładniejszy ogród na Ogrodowisku zaraz po ogrodzie Danusi .

____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Borbetka 16:52, 18 sie 2017


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
AngelikaX napisał(a)



A konkretnie to skąd pochodzisz? Jakiś czas temu na mapie ogrodów patrzyłam to niewiele wokół mnie - z czego część nie odwiedza forum od dłuższego czasu...

Moi rodzice mieszkają w Kościanie, ale ja od 20 lat pod Poznaniem. W Śmiglu mam też rodzinę .
____________________
borówcowy wizytowka
AngelikaX 19:15, 18 sie 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
No co Ty? 25 lat mieszkałam w Kościanie zresztą do Śmigla to rzut beretem
Faktycznie świat mały... musimy się kiedyś umówić
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 19:20, 18 sie 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
MirellaB napisał(a)

Póki co możemy sobie pozwolić na wyjazdy poza sezonem. Ja nie lubię obleganych plaż, ścisku, tłoku na ulicach. Maj i wrzesień to idealne miesiące dla mnie na wyjazdy nad nasze morze

Oglądam kolejny raz zdjęcia Twojego ogrodu i tak się zastanawiam gdzie ewentualnie róże byś mogła posadzić. Miejsca nie znalazłam. Ty masz tak doskonały ogród z ograniczoną ilością gatunków. Nie ma u Ciebie piwonii, róż, liatry, jeżówek, zawilców, rozchodników, a mimo to ogród masz piękny, doskonały.
Wiesz co - dla mnie Twój ogród to jest najładniejszy ogród na Ogrodowisku zaraz po ogrodzie Danusi .



Byle pogoda dopisała... wrzesień powinien dopisać, ostatnimi lata ładnie - gorzej z wieczorami

A wiesz ja na te róże cały czas tak nie do końca na tak... po prostu nie czuje tak na 100%, że chce je mieć u siebie a miejsce jedno by się znalazło

Ja nie lubię dużej ilości gatunków roślin na rabacie... poza tym nie pałam miłością ani do piwonii, tym bardziej do jeżówek... pozostałe które wymieniłaś są mi obojętnie - nie mam ciśnienia, że muszę je mieć

ps. Normalnie uroslaw o dobry metr... w tak zacnym gronie mnie usadziłaś
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 19:24, 18 sie 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
barbara_wolny napisał(a)
Witam! Podglądam od dawna i dzisiaj już nie wytrzymałam, gdy zobaczyłam kolejną porcję zdjęć. Pięknie, bardzo bym chciała, żeby mój ogród kiedyś tak wyglądał. Ale pytanie mam o trawki the beatles, gdzie kupujesz? Ja kiedyś zamówiłam przez internet i nie wyglądają tak jak Twoje. Obawiam się, że przysłali nie to co trzeba.



Hej Basiu

Fajnie, że się ujawniłaś i dziękuję za tyle komplementów

Co do Beatlesów swoje kupiłam przez neta na all... podrzuć foto ocenimy czy to one
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 19:24, 18 sie 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Makusia napisał(a)


U siebie odpisałam, żeby u Ciebie nie zaśmiecać



Zaraz lecę
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 19:25, 18 sie 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
MonikA napisał(a)

Angela Kładziesz matę pod kamyszkiem czy nie? Zero chwaściorów, a miejsca narażone na chodzenie, kamyszek nie wbija się w ziemię?


Chwasty są, tylko staram się trzymać je w ryzach... mate mam wszędzie pod kamieniem (tylko nie w lawendowej ze względu na cebule tulipanów - i tu mam największy wysyp chwaściorów )
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies