Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Jak to wszystko ogarnąć?

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak to wszystko ogarnąć?

as226 11:40, 21 sie 2017


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
ślicznie będę odwiedzać ogród.
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
Toszka 13:34, 21 sie 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
TeresaK napisał(a)
Kasiu - bardzo się cieszę, że podjęłam a raczej wykonałam wcześniej podjętą decyzję o wymianie kamyczków. Rabata wygląda ładnie i przede wszystkim łatwiej jest mi zapanować nad nią. Chociaż ciągle te kamyczki skądś wychodzą Naprawdę wszystkim będę odradzała taką "ściółkę" .

Siostro!!!
Powiem szczerze, że drgawek dostaję jak widzę ogrody wysypane żwirem. Aż słychać jak gleba płacze duszona tonami kamieni

A nad miskantami nie rozpaczam, bo rozplenice kocham bardzo (ale bardziej hakonechloa)
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
TeresaK 14:21, 21 sie 2017


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Toszko - Dziękuję za wspaniałe słowa . Gdzie ja miałam oczy i uszy jak wysypywałam te rabatę żwirem. Ale było i uffff...minęło.
Miskanty jeszcze będą, w innym miejscu i hakonechloa również - obiecuję Haniu
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
TeresaK 14:24, 21 sie 2017


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
lindsay80 napisał(a)

Dobrze, że nie dałaś żadnych miskantów przed tymi cisami, szkoda je przysłaniać.


Ja też myślę, że trafiłam z tymi rozplenicami. Pozdrawiam
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
TeresaK 14:28, 21 sie 2017


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
kasja83 napisał(a)

Baaaaardzo wypasione sadzonki-już teraz wygląda to tłuściutko-co będzie w przyszłym sezonie?


Też się boję Kasiu Ale myślę, że przyszły sezon będzie jeszcze Ok. Bardziej obawiam się następnego. Będę dzielić. Tym bardziej, że mam mnóstwo ziemi do obsadzenia za domem. Będzie jak znalzł
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
TeresaK 14:29, 21 sie 2017


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
as226 napisał(a)
ślicznie będę odwiedzać ogród.


Dziękuję Asiu, będzie mi miło. Też będę zaglądać
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
isia33 07:53, 22 sie 2017


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Podglądam Twój ogród od jakiegoś czasu na IG. Super, że tutaj też Cię znalazłam. Twoja uwaga o kamyczkowych rabatach to powiedziane na głos moje nieśmiałe myśli. Mam do zmiany taką jedną z kamykami i wczoraj pomyślałam, a może by tak bez kamieni. Podoba mi się to, co stworzyłaś, będę zaglądać.
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
kasja83 07:58, 22 sie 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
TeresaK napisał(a)


Też się boję Kasiu Ale myślę, że przyszły sezon będzie jeszcze Ok. Bardziej obawiam się następnego. Będę dzielić. Tym bardziej, że mam mnóstwo ziemi do obsadzenia za domem. Będzie jak znalzł

Też liczę u mnie na przyszłoroczne dzielenie.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Danuta_G 09:32, 22 sie 2017


Dołączył: 14 gru 2014
Posty: 19
Witaj, trafiłam do Ciebie przez przypadek Będę zaglądać. Jestem ciekawa końcowego efektu
____________________
Danuta
TeresaK 09:41, 22 sie 2017


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
isia33 - Iwonko, bardzo mi miło. Ja też zajrzałam do Twojego ogrodu. Jest wyjątkowy. Zachwyca mnie, że zawsze coś w nim kwitnie. Nad rabatą kamyczkową więcej się nie zastanawiaj. Po prostu to zrób. Wierz mi, będziesz zadowolona. Dodałam Twój ogród do obserwowanych. Dobrze obserwuje się profile gdzie tylko mowa jest o ogrodach, a u Ciebie tak jest. Tak trzymaj

kasja83 - będę podglądać jak będziesz to robić i uczyć się od Ciebie - jak pozwolisz

Danuta_G - Oj... do końcowego efektu jeszcze bardzo daleka droga , ale zapraszam
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies