Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

sylwia_slomc... 19:04, 18 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81690
Ten drugi pomysł wydaje mi się lepszy....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
basia3012 19:43, 18 paź 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9427
Elu, widziałam te drzewa. Myślę, że zareagują i naprawią błąd. Bo inaczej to sobie nie wyobrażam, żeby to tak zostawić.

Piękna aleja tawułowa( chyba) u Ciebie.
Ale ta z wysokimi drzewami jeszcze piękniejsza.
A fundament pod suchy murek super. Będzie piękny.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
ElzbietaFranka 19:47, 18 paź 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13834
basia3012 napisał(a)
Elu, widziałam te drzewa. Myślę, że zareagują i naprawią błąd. Bo inaczej to sobie nie wyobrażam, żeby to tak zostawić.
Piękna aleja u Ciebie.



Zobaczymy. Byłoby dziwne jakby nie zareagowali. Wiosna jestem w stanie im te drzewka wpakować do samochodu i zawieźć i zrobić naprawdę awanture, ale to w razie walki na "noże".
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
daszum 19:56, 18 paź 2021


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4385
Elu Ty już masz swój prywatny las

Nie radzę Ci jechać w sprawie reklamacji. Zdenerwujesz się tylko, a nie wiadomo czy coś załatwisz.

Szkółka nie dba o renomę.

Kiedyś kupowałam różne odmiany jeżówek w Bylinowym Raju.
Raz przysłali rośliny jak byłam na urlopie i moja siostra wsadziła je na działce.
Po przyjeździe okazało się, że pomylili zamówienia i dostałam 10 jeżówek, których nie zamawiałam.
Z reklamacją nie było żadnego problemu, jeżówki przysłane przez pomyłkę dostałam za darmo, a te które rzeczywiście zamówiłam zaraz mi przysłali.
Bardzo chwalę tę szkółkę.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
ElzbietaFranka 20:44, 18 paź 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13834
daszum napisał(a)
Elu Ty już masz swój prywatny las

Nie radzę Ci jechać w sprawie reklamacji. Zdenerwujesz się tylko, a nie wiadomo czy coś załatwisz.

Szkółka nie dba o renomę.

Kiedyś kupowałam różne odmiany jeżówek w Bylinowym Raju.
Raz przysłali rośliny jak byłam na urlopie i moja siostra wsadziła je na działce.
Po przyjeździe okazało się, że pomylili zamówienia i dostałam 10 jeżówek, których nie zamawiałam.
Z reklamacją nie było żadnego problemu, jeżówki przysłane przez pomyłkę dostałam za darmo, a te które rzeczywiście zamówiłam zaraz mi przysłali.
Bardzo chwalę tę szkółkę.


Q
Więc czekam na odzew. Daje sobie tydzień czasu. Nie będę się wygrażać bo nóż widelec zrobią niespodziankę i wysla nowe że będę zadowolona.

Teraz słucham na Kulturze Japończyka koncertu e-moll Chopina.
Co tam drzewka rzecz nabyta. Wirtuozerią tych młodych pianistów to jest to. Finały oglądam co 5 lat. Olejniczak jest w jury był kiedyś moim sąsiadem jak był z Łozińska. Potem się rozpił. Pijanowski, Rosiewicz to wszystko sąsiedzi z klatki.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 21:00, 18 paź 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13834
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ten drugi pomysł wydaje mi się lepszy....




Tak ten drugi jest najbardziej skazany na sukces
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
daszum 21:18, 18 paź 2021


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4385
Elu, przepraszam, że zawracam Ci głowę, ale rezygnuję z tych róż New Down.
Czytałam, że one są najbardziej kolczaste ze wszystkich róż.

Przesadzałam dzisiaj 4 róże Elmshorn i powiedziałam sobie nigdy więcej takich kolczastych róż. Jestem cała podrapana, potargałam sobie spodnie, jakiś kolec mam pod paznokciem.


Elu, masz znamienitych sąsiadów
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
ElzbietaFranka 21:20, 18 paź 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13834
CD

Obfocilam miskanta wanilla skay jest piękny.









____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Milka 07:01, 19 paź 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Piękne trawy Elu i lasek brzozowy i widok na dęby
Zastopuj z zakupami, masz tyle dobra
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
beamilusia 09:29, 19 paź 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Witaj Elu. Czytam o perypetiach z kupionymi drzewkami. Sklep się odezwał, czy milczy?
Podziwiam u Ciebie dęby błotne i tak się napatrzyłam, że zapragnęłam je mieć. Szukałam, gdzie kupić przez internet, ale na razie się chyba wstrzymam. U mnie w pobliżu brakuje szkółek dobrze zaopatrzonych, a przez internet strach kupować. W Future... kupowałam kiedyś hortensje, przysłali nierozkrzewione, z jednym badylem. Wysłałam zdjęcia, zadzwoniłam, a pani powiedziała, że oni takie sadzili i pięknie się rozkrzewiły. Tylko że ja chciałam od razu rozkrzewione kupić, takie, jak na zdjęciach pokazywali, a nie jeden badyl. Hortensje nabrały masy po kilku latach. Z tego sklepu już nic nie kupuję, chociaż na zdjęciach kuszą ciekawymi roślinami.
Ślicznie wygląda szpaler tawuł u Ciebie. Mogłabym mieć takie żywopłociki w razie, jak ćma zeżre u mnie bukszpany. Znalazłam tawułę Crispa, ma ciemne listki i kwitnie latem bordowymi kwiatostanami. I najważniejsze, nie rośnie wysoka. Tylko minus, że gubi liście na zimę. Na szczęście, mieszkam na polu, ćma jeszcze nie znalazła moich bukszpanów.
Fundament pod suchy murek profesjonalnie wykonany. Dobrze, że M chętny do pomocy w ogrodzie. Pozdrawiam serdecznie, Elu.
____________________
Pozdrawiam Beata - Ogród...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies