Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

ElzbietaFranka 17:47, 05 mar 2024


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13901
Od 16.03 w Lid... Będą sekatory akumul... 199.- zł Park... bez ładowarki i akumul.
Mam akumulator i ładowarkę. Tej firmy to bardzo dobry sprzęt.

Mam sporo cięcia więc nie mogę się męczyć. Praca w ogrodzie powinna być przyjemnością a nie udręka.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 17:59, 05 mar 2024


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13901
Przyjechała paczka z Alb...
Szałwia Caradonna bardzo ładne sadzonki.
Jednak astry marcinki takie biedule. Może się rozwiną i będą tak piękne ja Island Samoa



Przycinalam je w sobotę dobrze się rozkrzewiły.



____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
pestka56 20:28, 05 mar 2024


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Super wiadomość Polujemy wobec tego.

Ja w alba... nie będę już nic kupować. Kupiłam 6 doniczuszek Andropogon ternarius i 3 padły natychmiast i 2 następne po zimie. A ta jedna, która przetrwała wydaje się nie być ternariusem. Żal mi, bo bardzo chcę mieć w ogrodzie tę trawke, a tu taka wtopa.
____________________
Kasia
LIDKA 21:13, 05 mar 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7196
Ela dzięki za info o sektorach. Też mam akumulatory do wkrętarki. Jak bedą pasować to się skuszę.

Jutro dostanę szałwię z alb....
Dotąd miałam od nich różne sadzonki małe ale zawsze się przyjmowały.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Margo2 23:43, 05 mar 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 814
pestka56 napisał(a)
Super wiadomość Polujemy wobec tego.

Ja w alba... nie będę już nic kupować. Kupiłam 6 doniczuszek Andropogon ternarius i 3 padły natychmiast i 2 następne po zimie. A ta jedna, która przetrwała wydaje się nie być ternariusem. Żal mi, bo bardzo chcę mieć w ogrodzie tę trawke, a tu taka wtopa.


Oj to zła wiadomość, bo ja w tym roku u nich zamówienie zrobiłam

Elu, ładna kolekcja ciemierników.
U mnie nie chca się rozrastać.
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
pestka56 10:54, 06 mar 2024


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Margo2 napisał(a)


Oj to zła wiadomość, bo ja w tym roku u nich zamówienie zrobiłam

Elu, ładna kolekcja ciemierników.
U mnie nie chca się rozrastać.


Miejmy nadzieję, że twoje zakupy nie padną. Przygotuj się jednak na malutkie sadzoneczki w p9 i to, że poczekasz dłużej żeby zaczęły być widoczne w ogrodzie.

Ja także dlatego u nich nic więcej nie kupię, że choć cena niższa niż gdzie indzie, to sadzoneczki mikre. Wolę zapłacić więcej, ale kupić silne roślinki, które mogę nawet od razu podzielić. Wychodzi jednak taniej.
____________________
Kasia
ElzbietaFranka 11:32, 06 mar 2024


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13901
pestka56 napisał(a)


Miejmy nadzieję, że twoje zakupy nie padną. Przygotuj się jednak na malutkie sadzoneczki w p9 i to, że poczekasz dłużej żeby zaczęły być widoczne w ogrodzie.

Ja także dlatego u nich nic więcej nie kupię, że choć cena niższa niż gdzie indzie, to sadzoneczki mikre. Wolę zapłacić więcej, ale kupić silne roślinki, które mogę nawet od razu podzielić. Wychodzi jednak taniej.



Kasiu zawsze otrzymywałam ładne sadzonki.
Tak jak pisałam szałwir bardzo ładne. Moim zdaniem nie wolno kupować jesiennych bylin wiosna bo po zimie to mikrusy.
Zamówiłam marcinki jesienią we wrześniu i przyszły bardzo ładne. Zaraz do gleby wsadziłam i wyglądają bardzo ładnie.

Posadzę jak będzie ciepło na razie niech rosną na balkonie w doniczkach.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
pestka56 13:17, 06 mar 2024


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Ale ja te Palczatki późnym latem kupiłam
____________________
Kasia
Wiolka5_7 14:36, 06 mar 2024


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20528
Widzę, że różne są opinie o A....r. Ja dziś dostałam zamówienie i jestem zadowolona. Wielkość sadzonki zgodna z opisem.
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Kontonaogrod 14:41, 06 mar 2024

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 1756
Albamar nie jest zły, ale staram się kupować od nich wiosną lub wczesnym latem. Wtedy rośliny mają czas się ukorzenić i przetrwać zimę. Jedno trzeba im oddać - zgodność odmianową z opisem i wielkość sadzonek jak deklarują na stronie - jak doczytam to się nie rozczaruję a często mają rzeczy niedostępne gdzie indziej. Jak bodziszków rozanne nie było nigdzie to oni mieli. I powiadomienia działają - żółte ciemierniki się pojawiły, wysłali maila, cyk kupione
____________________
Anna https://www.ogrodowisko.pl/watek/11774-nowa-dzialka-nowe-wyzwania-nowi-my
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies