Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Ptasi gaj

basia3012 10:59, 25 cze 2026


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10941
ElzbietaFranka napisał(a)
Cd





Stipy nędzne w tym roku









Elu, Twój ogród to jak park. Piękny, naturalny park z wysokimi drzewami. A stipy to nie nędzne tylko delikatne.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
ElzbietaFranka 13:17, 25 cze 2026


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
basia3012 napisał(a)


Elu, Twój ogród to jak park. Piękny, naturalny park z wysokimi drzewami. A stipy to nie nędzne tylko delikatne.




Nie Basiu stipy jednak ucierpiały tej zimy. Mimo, że są na podwyższeniu to był duży mróz. Może się odrodzą. Mam sporo samosiejek muszę je wysadzić i posegregować.

Jest różnica to zeszłym rok




____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 14:10, 25 cze 2026


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
Przebranie też musi być ona miała 3 lata, wnuka tylko kawałek widać.





A to urodziny 4 tydzień temu. Dostała komplet kosmetyków i zabawa na sto dwa dziecka nie ma.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
daszum 16:52, 25 cze 2026


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4764
Ale śliczna dziewczynka
Nadaje się do reklamy dziecięcych kosmetyków
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies