Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Ptasi gaj

basia3012 11:34, 27 cze 2026


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10947
ElzbietaFranka napisał(a)



W zimie z takich kartonów robiły sanki. EM podkleił gruba folia i była jazda na całego.

Tak wnusia zawsze ma uśmiech na twarzy, jest szczęśliwa jak jej każdy nadskakuje.


Elu, a możesz podpowiedzieć gdzie te kartony się kupuje i jak one są ze sobą mocowane
? Bo to nie są chyba karton gipsy?
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
daszum 12:51, 27 cze 2026


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4770
Elu zastanawiam się które róże Ci polecić, bo każdemu co innego się podoba.

Ja nie mam w ogóle róż wielkokwiatowych, tylko rabatowe i okrywowe.
Z rabatowych polecam Angelę, Rokoko, Rosario i Balleriny.
Z okrywowych niezawodna jest Bad Birnbach. Na wiosnę ścięłam ją do zera, a ona teraz ma 50 cm wysokości i kwitną całe łany (mam ich 20 szt).
Ładna i zdrowa jest też róża Stadt Rom, ale ona ma inną budowę i późno kwitnie (u mnie jeszcze nie kwitnie).
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
GingerO 13:42, 27 cze 2026

Dołączył: 10 lut 2023
Posty: 449
Elu, pisałam do Ciebie już gdzie indziej, ale jeszcze powtórzę u Ciebie. Z czystym sumieniem mogę polecić 2 najzdrowsze róże u mnie : Chippendale - bardzo zdrowa i piękna, kolor kwiatów zmienny, pachnąca, druga to Ghislaine de feligonde - krzaczasta, z melnkimi pięknymi morelowymi kwiatuszkami, widziałam ja kiedyś na żywo u przyjaciółki i zakochałam się w niej; jest też zdrowa
____________________
Ola
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies