Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

Makao_J 20:19, 12 kwi 2019


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Oby było cieplej, ooobyyyy
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Kamcia 20:30, 12 kwi 2019


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Będzie. Musimy tylko przetrzymac ten zimny weekend a potem juz piękna wiosna.

Na Wielkanoc będzie cieplo.
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Kim 20:35, 12 kwi 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
ElzbietaFranka napisał(a)
Właśnie wróciłam i zniesmaczona. w Łazienkach wiatr wiał za każdego krzaka zimno jak w psiarni. Jednak park jest w dolinie i jakieś prądy przechodzą.
Park jeszcze śpi oprócz bratków i stokrotek nic nie kwitnie jeszcze niezapominajki

Bratki tonacja id jasnego do ciemnego fioletu



Tutaj wyjątek



Narcyzy z niezapominajka mi lub innymi roślinami których nazwy nie znam






Więc dopiero jak będzie dużo ciepłej rośliny się obudzą i zaczną rosnąć.
Wszystkie rośliny bez życia w sobie.

U nas też dziś pizgało niemiłosiernie nie chciało mi się nawet nosa z domu wychylić a ty tu piszesz że spacery sobie urządzaszszacun
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
pestka56 21:05, 12 kwi 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4468
Też u nas zimno diablo. Ale wczoraj kupiłam 2 forsycje, więc sadziliśmy. Przy okazji zmieniła też miejsce Krzewuszka Aleksandra.

To pod narcyzami wygląda jak fiołki wonne, a pod rhododendronami, to chyba ułudka wiosenna.
____________________
Kasia
ElzbietaFranka 22:59, 12 kwi 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13957
Aurelllia napisał(a)
Zimnica straszna.... Od przyszłego tygodnia ma byc lepiej
W Wilanowie magnolie juz kwitną, ale jak będzie przymrozek to będzie po spektaklu



Nie napisałam w Łazienkach magnolie jeszcze w pąkach. Tam jest zimno jak chol...
W Wilanowie Magnolie są blisko Palacu osłonięte i w słońcu to pięknie kwitną.
Byłam w lekkim szoku to co zobaczyłam ledwo wszystko zipie już bliżej mnie lepiej wszystko kwitnie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 23:07, 12 kwi 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13957
pestka56 napisał(a)
Też u nas zimno diablo. Ale wczoraj kupiłam 2 forsycje, więc sadziliśmy. Przy okazji zmieniła też miejsce Krzewuszka Aleksandra.

To pod narcyzami wygląda jak fiołki wonne, a pod rhododendronami, to chyba ułudka wiosenna.




Kasiu masz rację tam nie ma fiołków wonnych tylko ułudka wiosenna sprawdziłam w necie tak wygląda. Foty zrobione przy Pomarańczarni.

Kasiu jadę jutro może będzie cieplej najgorszy wiatr
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
pestka56 09:19, 13 kwi 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4468
Jest +1, ale... śnieg leży
____________________
Kasia
ElzbietaFranka 11:04, 13 kwi 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13957
Beznadziejna pogoda +4 w mieście. Na wsi pewnie jak Kasia napisała nie będę grzebać w ziemi dzisiaj. Jutro pojadę może przejdzie ta słota.
W zeszłym roku było lato

Powsin 11 kwietnia 2018



Tak było u mnie 13 kwietnia 2018



____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Aurelllia 11:07, 13 kwi 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
W zeszłym już jak tylko się kwiecień zaczął to żadnych przymrozków nie było, dopiero na zimnych ogrodników w maju, a w tym to cały czas ryzyko przymrozków no i ten brak deszczu, dzisiaj coś niby ma popadać, ale jak na razie to mało
Zdjęcia z zeszłego roku z Powsina dodają nam optymizmu Elu, że niedługo tez tak ciepło i kwieciście będzie
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Kamcia 15:23, 13 kwi 2019


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Dokladnie. Od kwietnia bylo cieplutko.

U mnie dzis śnieg pada. Nie padal w grudniu, nie padal w styczniu. Padal przez 3 godziny w lutym, no to teraz musi nadrobic.

____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies