Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

ElzbietaFranka 17:32, 09 kwi 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13912
CD. Magnolia biała przepiękna jaszcze w pełni nie rozwinięta duże drzewo ta różowa też w pąkach rosną przy kościele a kościół obok parku
Jeszcze kilka dni i tulipany będą kwitły tak ja w zeszłym roku łany.






____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Kim 18:08, 09 kwi 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
ElzbietaFranka napisał(a)
CD. Magnolia biała przepiękna jaszcze w pełni nie rozwinięta duże drzewo ta różowa też w pąkach rosną przy kościele a kościół obok parku
Jeszcze kilka dni i tulipany będą kwitły tak ja w zeszłym roku łany.







Cudne te magnolie chciałabym mieć już takie w swoim ogrodzie. Nie ma wyjścia mus dokupić i czekać jak urosną
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Milka 06:15, 10 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Też mnie zachwycają
Ja po drodze do pracy oglądam okazy wiekowe, pewnie niektóre i 100 lat mają, po prostu magia
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ElzbietaFranka 18:53, 10 kwi 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13912
Milka napisał(a)
Też mnie zachwycają
Ja po drodze do pracy oglądam okazy wiekowe, pewnie niektóre i 100 lat mają, po prostu magia



Na byłych terenach wiedzieli co sądzić. Zresztą południową część Polski jest piękna trochę górek, drzew i jest się czym zachwycać. Jadąc do Karpacza szczególnie wiosna jak przyroda dopiero budzi się te na biało kwitnące dzikie wiśnie pięknie wyglądają o takie jak poniżej .
Dzisiaj u nas trochę chłodniej ale nie jest tak zle słonko już dobrze grzeje.



____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Aurelllia 21:17, 10 kwi 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Elu podziwiam u Ciebie magnolię co wstawiłaś i inne już kwitnące drzewa Ja dzisiaj cmokałam nad magnoliami w Wilanowie
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
ElaS 21:19, 10 kwi 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Przepiękne magnolie. Ja mam tylko jedną. Myślę o posadzeniu kolejnych.
Ela
____________________
Malwowy ogród
Milka 05:24, 11 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
A u nas już wczoraj zimny wiatr wiał, zimno było, ale robiłam, potem kaszel i katar, ale rano juz ok
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
pestka56 08:29, 11 kwi 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
U nas też pioruńsko zimno było. Zmarzłam okropnie, ale róże miałam nie poprzycinane do końca. Skończyło się gorącą herbatą z rumem i wygrzewaniem przy kominku.
Ale przymrozka nie było w nocy. Mamy taki pamiętający najniższą i najwyższą temperaturą w cyklu dobowym. Pokazał +2
____________________
Kasia
ElzbietaFranka 08:45, 11 kwi 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13912
Aurelllia napisał(a)
Elu podziwiam u Ciebie magnolię co wstawiłaś i inne już kwitnące drzewa Ja dzisiaj cmokałam nad magnoliami w Wilanowie



Tak w Wilanowie też są piękne stare jak świat. Mam fotkę na ich tle demo temu. Jeszcze jest jedna taka duża w Łazienkach na dole jak patrzysz na Belweder. Już ją trochę obcięli bo położyła się po ziemi i wchodziła na ścieżki.
Trochę za krótko kwitną i nie powtarzają kwitnienia chociaż moja żółta jesienią powtarza
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 08:48, 11 kwi 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13912
ElaS napisał(a)
Przepiękne magnolie. Ja mam tylko jedną. Myślę o posadzeniu kolejnych.
Ela



Też bym posadziła tylko nie mam zadusznych zakątków wszędzie wieje. Ogród na odludziu ma plusy i minusy. Największy, że mam luz nikomu nie przeszkadzam i odwrotnie. Minusy wiatr, nasiona z wszystkich łąk.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies