Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

ElzbietaFranka 22:13, 12 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
Jestem bardzo zapracowana zaglądam na watki, ale się nie wpisuje. Lubię dużo pisać wiec aby się nie zapędzić z pisaniem milczę. Nadrobie wszystko jak tylko złapie oddech.
Dzisiaj siedziałam prawie pół dnia w oczku czyściłam brzegi z opadłych lisci, przycinalam suche odrosty, lilie wodne mają dużo pąków, ale musi być ciepło.
Później odkurzalam oczko a na samym końcu eM się wkurzył włożył pompę do brudnej wody i brudy z dna wypompował nalał wody ze studni nalał jakiegos środka eko i po zabawie.
Włączył kaskadę i wszystko gra. Ryb mam ogromną znowu nasraja i znowu czyszczenie.

Zostało mi jeszcze pielenie żwirowych rabat bo tam jeszcze wyrastają samosiejki i szkoda abym wypielila.
Coś nie widzę wysianej werbena tyle jej miałam w zeszłym roku.
Jeszcze poczekam może jeszcze wzejdzie.

Kasiu u mnie z każdej strony może przymrozki. Dziwnie mróz łapał npmiakam już posadzone budleje pięknie wyrastały i też zmarzły. Winogrona zmarzły od metra wzwyz. U mnie orzech laskowy wszystkie liście czarne.

Taki mamy klimat







____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 22:22, 12 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
Dzisiaj po południu chmury burzowe przeszly, ale tylko przeszły deszczu jak na lekarstwo trzeba było podlewać znowu na wszelki wypadek jakby nie padało.

Kupił jakiegoś irysa i taki wyrósł czekam na pełny rozkwit





Maja piękny kolor bo to niezapominajka błotna



____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 22:28, 12 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748






____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 22:34, 12 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748








____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Kim 22:40, 12 maj 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Elu czytam że piszesz że musisz podlewać , aż się wierzyć nie chce że u Ciebie tak sucho bo u mnie leje praktycznie od 28kwietnia z małymi przerwami. Oglądałam pogodę na cały tydzień i znowu u nas ma padać nic nie można zrobić bo albo za mokro albo leje.
Współczuję przymarzniętych roślinek i podziwiam za dzisiejszą pracę
widoki z ogrodu śliczne
Pozdrawiam życząc deszczu
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
AnnaMS 00:21, 13 maj 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Ale fajne widoczki , bardzo ładnie prezentuje się ogród z tym kamieniem a werbena też mi jeszcze nie skiełkowała ... Hostowniczek super
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
ElzbietaFranka 15:09, 13 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
Dobrze, że podlałam rośliny, bo u nas tylko siąpi od czasu do czasu. To nie deszcz, bardzo zimno więc rośliny w zastoju.trzeba odczekać kilka dni na ciepło może się wszystko ruszy.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
greg66 16:27, 13 maj 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4547
ElzbietaFranka napisał(a)





Cześć Ela
To floksy czy co? Fajny pomysł
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
gobasia 17:38, 13 maj 2019


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Elu
Przyszły chmury deszczowe? u mnie wczoraj popadało a dziś mży od czasu do czasu

Cudniasty ten wałeczek floksikowy
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
ElzbietaFranka 18:26, 13 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
gobasia napisał(a)
Elu
Przyszły chmury deszczowe? u mnie wczoraj popadało a dziś mży od czasu do czasu

Cudniasty ten wałeczek floksikowy



Basiu ten kapusniaczek to wszystko malo. Wlasnie polnocne Mazowsze i na polnoc Polski najwieksza susza. Na poludniu Polski pada codziennie po kilka razy.


Gregory tak to floksy kwitna bez przerwy juz od ponad 2 tygodni i maja jeszcze duzo nie rozwinietych kwiatuszkow. Moze i dlatego tak dlugo kwitna bo pogoda chlodna.
Kwitnienie wygląda pieknie. Po przekwitnieniu musze je troche przyciac aby sie zregenerowaly.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies