Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

ElzbietaFranka 18:41, 28 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Jeszcze nie napisalam poniewAz te swiecznice o ciemnych lisciach sa podobne jedna ma brazowe a druga purpurowe.
Moze ktos ma i pokaze roznice.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
anabuko1 19:27, 28 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23478
ElzbietaFranka napisał(a)
Ma dużo kwiatów w tym roku










Alez paleta kolorków,
Cudne azlie. Chyba 2 mam takie same.

Ja już tego deszczu mam dosyć.
Codziennie coś popada.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
ElzbietaFranka 19:49, 28 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Mam zielona swiecznice więc nie jest to zielona tylko albo brązowa albo purpurowa.



____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
greg66 21:03, 28 maj 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4556
Ja mam ale malutką swiecznice białą ona ma jasno zielone liście na dzień dzisiejszy ale ja ją kupiłem dwa tygodnie temu.

U siebie odpowiedziałem ci o zakupie pontederii.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
malgorzata_s... 13:56, 29 maj 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Elu widoczki pokazujesz piękne Ten zakątek z drzewami i funkiami też mnie zauroczył.U mnie nie padało tylko w sobotę i niedzielę. Wymarzona pogoda na wesele byłaOd wczoraj ulewy na nowo ale nie narzekam bo nie wypada
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Figaro 15:14, 29 maj 2019


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
Ostatni czytalam ja Ci zimno narozrabialo a dzisiaj juz szczescie bo widze ze ogrod sie pozbieral z tego. I dobrze to cieszy bardzo.
ElzbietaFranka 15:21, 29 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Figus witam.

Oj narozrabiala i to mocno. Magnolia nie wiem czy się pozbierać. Bez polibin 3 krzaki też obmarzly a taki piękny tyle kwiatów teraz wszystko zbrazowialo w środku krzaka kwitną.

Niektóre azalie też mniej kwitną paczki podmarzly.

Dobrze, że wpadłaś zobaczyc. Będę wieczorem u ciebie jadę teraz miejskim autobusem.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Figaro 15:34, 29 maj 2019


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
ElzbietaFranka napisał(a)
Figus witam.

Oj narozrabiala i to mocno. Magnolia nie wiem czy się pozbierać. Bez polibin 3 krzaki też obmarzly a taki piękny tyle kwiatów teraz wszystko zbrazowialo w środku krzaka kwitną.

Niektóre azalie też mniej kwitną paczki podmarzly.

Dobrze, że wpadłaś zobaczyc. Będę wieczorem u ciebie jadę teraz miejskim autobusem.


A mnie u mnie nie ma bo i po co. Ucze sie tu u Ciebie i innych ludzi tego o roslinach. A i jak chce popisac z kims to wole tu przyjsc bo inni to roznie bywa. No i do Bawarki tez lubie. I to tak wystarcza jakos teraz.
ElzbietaFranka 16:59, 29 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Bawarka też ja i jej ogród lubię. Tylko jej nie było jakiś czas po przeróbkach ogrodu. Muszę do niej zajrzeć i odnowić znajomości.

Ile chcesz to zaglądaj i pisz.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Milka 04:50, 30 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ElzbietaFranka napisał(a)
Mam zielona swiecznice więc nie jest to zielona tylko albo brązowa albo purpurowa.




Mam takowe i to rzeczywiście z tych ciemnych, moje kupowałam, jako Chocolate. One są bardzo wymagające, trzeba trafić ze stanowiskiem, u mnie już 5 miejscówka i w końcu im dobrze, tylko suka sobie na nich lezy. Kwitną pięknie i kwiaty cudownie pachną, bo u zielonych pluskawic- kwiat śmierdzi, za to są bezproblemowe i rosną wszędzie, mam obie odmiany.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies