Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

ElzbietaFranka 00:00, 02 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865
gosika67 napisał(a)
Pozdrowienia i buziaki dla Mai. Trawnik masz taki zieloniutki. A gdzie masz świecznicę?
Ty masz mydło i powidło, ja mam rabatę misz-masz.
Trawy już ruszają.




Gosiu mam jutro zrobię fotkę i pokażę, ale wcześniej już pokazałam w dziec kiedy ciebie prosiłam o zetknięcie. Piszę telefonem to muszę się wyłączyć.
Gosiu każdy ma mydło i powidło, jakbym miała tylko trawniczek i parę iglaków nie miałabym roboty a tak chodzę koło niektórych rabat na okraglo.
Już tak robię aby tylko patrzeć na rabaty żadnych przeróbek.
Jedynie raz do roku pielenie.

Podcielam na górce lawsona, jałowce i kurniki zrobiło się łyso trzeba było czymś zapełnić cień hosty się nadają i tawuły arendsa. Może swiecznice się zmieści.


____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
greg66 11:10, 02 cze 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Elu mam tą swoją balię już dwa tygodnie i malutka zieleń mi się robi. Muszę włączać fontannę tak na dwie godzinny co dzień aby ona znikła. Czy roślinki nie powinny juz pomóc troche w filtracji?
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Dorota123 11:46, 02 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Widzę, ze Mai sprawia radość przebywanie w ogrodzie. Ja uważam, że ogród to taka moja ogrodoterapia jest. Wśród ogrodowej zieleni zawsze czuję się dobrze.
Mam pytanie, czy dobrym pomysłem jest odławianie sitkiem płyywających glonów w kałuży?
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
ElzbietaFranka 15:55, 02 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865
Dorotka nie za bardzo chcę tutaj przebywać i w tym problem. W Wawie chodzę z nią, że mi nogi wchodzą .... Tutaj pracuje, jak przyjeżdżam w sobotę to eMsie nią zajmuje więc mam spokój.
Jest rozpieszczona i wymaga od nas aby ciągle się nią zajmować.
Nie ma lekko.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
sylwia_slomc... 20:36, 02 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
ElzbietaFranka napisał(a)
Pracuje.


W takim otoczeniu to sama przyjemność
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
22:26, 02 cze 2019
Pięknie i zieloniutko córka widać, że szczęśliwa w takim otoczeniu
ElzbietaFranka 23:17, 02 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865
MonikA napisał(a)
Pięknie i zieloniutko córka widać, że szczęśliwa w takim otoczeniu




Monika szczęśliwa na przysłowiowe 5 minut. Lubi jeździc samochodem i od razu chce wracać. Co sobota i niedziele wycieczki jej robi po Mazowszu w Radomiu są co drugą niedzielę dobra droga.
Jest przeszczęśliwa w samochodzie.
A ja w tym czasie zasuwam na działce. Nawet dzisiaj nie miałam czasu fotek zrobić.

Róże już zaczynają kwitnac więc za tydzień już będzie pięknie o ile pogoda się nie skiepsci.
Dzisiaj chmury i bluza przechodziła ale obok.
Posiadam dzisiaj pietruszkę, koper i buraki marchwi nie sieje bo szkoda fatygi. Późno trochę ale ja na zieleninę tylko sieje do zamrożenia mam swoje zima.
Może jutro kupię na targu ogórki flance albo jeszcze zasieje szybko wschodzą. Dobrze mieć swoje na działce zamiast jabłka to ogórki jemy.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
danuta_szwajcer 03:00, 03 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
ElzbietaFranka napisał(a)
O poranku w prawym rododendron odratowany



Piękny ten zakątek Najbardziej lubie ogród o poranku takim wrecz świcie Dużo sadzisz Elu a to tez duzo czasu zajmuje nawet to sadzenie. Roze masz mocno zapączkowane, chyba dobry rok na róze byle tylko grad omijał. Pozdrawiam U Was juz tez taki upał?
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Anusia 08:47, 03 cze 2019


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Poranki są najcudowniejsze. Zwłaszcza między 5 a szóstą. Warzywnik mam niewielki ale nawet sporo upchnęłam. Zielsko z powrotem wyłazi i znowu piele. Macham i ściskam Majeczkę.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
09:15, 03 cze 2019
ElzbietaFranka napisał(a)




Monika szczęśliwa na przysłowiowe 5 minut. Lubi jeździc samochodem i od razu chce wracać. Co sobota i niedziele wycieczki jej robi po Mazowszu w Radomiu są co drugą niedzielę dobra droga.
Jest przeszczęśliwa w samochodzie.
A ja w tym czasie zasuwam na działce. Nawet dzisiaj nie miałam czasu fotek zrobić.

Róże już zaczynają kwitnac więc za tydzień już będzie pięknie o ile pogoda się nie skiepsci.
Dzisiaj chmury i bluza przechodziła ale obok.
Posiadam dzisiaj pietruszkę, koper i buraki marchwi nie sieje bo szkoda fatygi. Późno trochę ale ja na zieleninę tylko sieje do zamrożenia mam swoje zima.
Może jutro kupię na targu ogórki flance albo jeszcze zasieje szybko wschodzą. Dobrze mieć swoje na działce zamiast jabłka to ogórki jemy.



Ja też kupowałam ogórki - sadzonki, pietruszkę z marchewką tydzień temu dosiałam, bo jedno wzeszło drugie nie, a było tak małe, że nie wiedziałam co wzeszło, więc dosiałam i jedno i drugie, widzisz sama nie jesteś
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies