Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

danuta_szwajcer 12:14, 12 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Lagune masz cudną, mam ją pierwszy rok i jestem nią zachwycona chodz jedyna, ktorej od upału kwiaty przypala ale krolowa Szwecji ma piekny kolor i kwat: Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
ElzbietaFranka 12:39, 12 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
danuta_szwajcer napisał(a)
Lagune masz cudną, mam ją pierwszy rok i jestem nią zachwycona chodz jedyna, ktorej od upału kwiaty przypala ale krolowa Szwecji ma piekny kolor i kwat: Pozdrawiam




Danusiu nie przypals chciałaś napisać. Królowa ładna nawet bardzo, ale szybko przekwita.

Danusiu laguna tj ciemniejsza bo jest jeszcze laguna swyt ta jest o jasnych kwiatach. Moja przemąrzała na początku tak rosła do późnej jesieni, że pędy nie zdrewnialy. W następnym roku na zimę zawinelam i przychyliła do ziemi jeszcze gorzej pleśń się wdała a pędy zgniły. Ścięłam na 30 cm odbiła i od 2017 nie zabezpieczam na zimę. Doskonale sobie radzi jak widzisz ogromną i zdrowa pachnie pięknie jednak lubią ja mszyce.





Przed altana 1/4 kwitnienia




____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
danuta_szwajcer 12:48, 12 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Mam ta ciemną, przy altanie to jeden krzew?
____________________
Liliowo i kolorowo:)
ElzbietaFranka 12:49, 12 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
Piękna róża Aloha pnaca ma paki, ale tylko tyle rozwinietych -

Po prawej moonglih przyszła nie chciana jest piękna i pachnąca.pod balkonem w Wawie




Tamollise okrywowa tysiące Paczków niska, kwitnie bez przerwy





____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 12:55, 12 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
CD i koniec na dziś






Jeszcze nie opisywałam zeschniętych tulipanów może jutro bo niestetycznie wyglądają. Dereń przymarzl i długo nie mógł się zebrać. Ale już dobrze przyrasta.
Zeszłoroczne stopy ledwo rosły przezimowały i dobrze rosną zagłuszone przez derenie ale trudno obetne je za jakiś czas. Po bokach rośna pięciorniki żółte jeszcze trochę i będzie kwitnienie.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Gosialuk 21:32, 12 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
U nas też upał. Skorzystałam z twojego pomysłu i moczę nogi w zimnej wodzie.
Róże piękne.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
ElzbietaFranka 21:55, 12 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
Gosialuk napisał(a)
U nas też upał. Skorzystałam z twojego pomysłu i moczę nogi w zimnej wodzie.
Róże piękne.




Trzeba moczyć. Siedzę teraz i moczę nóżki w miednicy.
Nigdy nie miałam obrzęku nóg właściwie stop przez tą pogodę lewa stopa mnie boli i mam obrzęk. Wieczorem odchodzi. W południe znowu się zaczyna.

Muszę chodzić fruwać nie potrafię. Jakiś trzeba znieść te niewygody
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
pestka56 08:33, 13 cze 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Ives Rocher ma lawendowe specyfiki do pielęgnacji stóp. Ma taki psiukacz, który noszę w torebce i żel do nacierania stóp po umyciu. Super schładzają
____________________
Kasia
ElzbietaFranka 09:13, 13 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
pestka56 napisał(a)
Ives Rocher ma lawendowe specyfiki do pielęgnacji stóp. Ma taki psiukacz, który noszę w torebce i żel do nacierania stóp po umyciu. Super schładzają



Dzięki Kasiu smaruje DiPem i jeszcze maścią kasztanowa trochę pomaga, ale na krótko. W zeszłym roku trochę pobolewalo nie miałam obrzęku wyjechałam nad morze i po bólu. W tym roku boli i obrzęk. Chodzę boso po domu tak najlepiej.

Miało być lepiej dzisiaj a jest tak samo żar się leje z nieba.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 23:37, 13 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
Fotka dla Ani z zielonego zakątku








____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies