Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

Ania111 15:37, 27 gru 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Ela

U Ciebie to już wiosną
I zwierzaki się już pojawiły
Fajniutko

____________________
Ania Spelnione marzenie
anka_ 15:37, 27 gru 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
ElzbietaFranka napisał(a)
... U nas sporo padało dzisiaj miał padać śnieg ale nic z tego deszcz rankiem padał..
A nas świt przywitał iście bajkową pogodą. Padał snieg- olbrzymie płaty gęstego sniegu. Bajka... Ale szybko się skończyła- ok 10 nie było po nim śladu.

Cudowne trawy Elu. W zimę robią niesamowitą robotę.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
gosika67 17:18, 27 gru 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Tyle przygotowań i już po...Sylwester, Nowy Rok i czekamy do wiosny.
U nas podobnie jak u Ciebie.Pada, dziś było chłodniej.Na śnieg się nie zanosi.Grudzień minie i nic.Pozdrawiam i zimowo i wiosennie i jesiennie, wszystko pasuje do aury.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
pestka56 17:29, 27 gru 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
U nas troszkę śniegu do południa leżało, jakiś centymetr.
____________________
Kasia
ElzbietaFranka 22:05, 27 gru 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
pestka56 napisał(a)
U nas troszkę śniegu do południa leżało, jakiś centymetr.




W Wawie podobno też duże płaty z nieba lecialy, ale ja przespałam tak się urobilam przed i w czasie świąt, że wczoraj wieczorem padłam.
Powiedziałam sobie że już więcej się nie dam wrobić. Wnuki nie wnuki w przyszłym roku wyjezdzam tam gdzie podadzą pod nos.
Najpierw znieść potem przerób postaw na stół znies ze stołu zmyj posortuj poskladaj trzy dni pod rzad.
Wałówkę daj do domu.

Od nowego roku biorę się za siebie, kupuje kije i będę chodzić aby spalić nadwyżkę a jest gdzie chodzić.

Byle do wiosny jeszcze 3 miechy.

Pozdrawiam wszystkich.
Odpiszę jak dojdę do siebie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
pestka56 12:32, 28 gru 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Tak samo ja. Dopiero dziś lepiej się czuję. Wczoraj co usiadłam, to zasypiałam. Co roku też obiecuję sobie, że koniec, niech ktoś inny urobi się na Święta, a ja będę leżała i pachniała. I... co roku zasuwam, a potem 3 dni dogorywam.
Ale w tym roku był powód. Kocica mojej Kaśki ma cukrzycę i musi dostawać 2 razy dziennie insulinę, i musi mieć spokój. Żadnych psów w otoczeniu. Kotów też. Żadnego stresu. Tylko u nas to dało się zorganizować mimo naszej bandy 5-ciorga grasującej po domu.

Ela, z przyjemnością zaproszę cię, gdy będziemy organizować kolejny kurs Nordic Walking, dla mieszkańców naszego sołectwa. Tegoroczne 2 godziny trenigu pod okiem z mistrza Polski jako instruktorem były super. Możesz zobaczyć na fb https://www.facebook.com/stowarzyszenierazemdlagory/videos/2572862009440582/
Filmik nie pokazuje całości niestety
____________________
Kasia
ElzbietaFranka 20:14, 29 gru 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Pogoda jak jest każdy widzi za oknem u nas -2, ale można zmieścić. Jeszcze 2 doby i znowu nowy roczek. Jaki będzie oby był dobry dla wszystkich

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
malgorzata_s... 20:16, 29 gru 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Eluś a u mnie piękny śnieg Szczęśliwego Nowego Roku

____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
ElzbietaFranka 20:33, 29 gru 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Ania111 napisał(a)
Ela

U Ciebie to już wiosną
I zwierzaki się już pojawiły
Fajniutko





Te zwierzaki się pasa w tym miejscu od 3 lat. To jakieś pluszaki - zimny wychów. Mrozu nie ma trawa zielona więc się pasa i skubią trawę.

Zobacz ryby na wierzchu pływają czyli woda nie zimna



____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 20:37, 29 gru 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Eluś a u mnie piękny śnieg Popatrz, zaraz usunę Szczęśliwego Nowego Roku




Nic nie usuwaj. Będzie za rok do porównania. A zdążyłam skopiować

Pięknie jest widać, że puszysty. U nas śnieg tylko zapowiadaja.

Dzięki Małgosiu wpadnę do ciebie oficjalnie z życzeniami.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies