Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

ElzbietaFranka 00:14, 27 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Bardzo ładny. Ty go formujesz że taki okrągły. Kupuje

Też mam dużo prac jeszcze mnie dzisiaj ulewa pogoniła. Nie z gruszki .... (Nic się nie zapowiadało),wyszła chmura za 15 min zaczęło lać ale jak krótko też 15 minut znowu pozalewane.
Nawet nie mam czasu fotek porobić.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
JoannA 00:24, 27 cze 2020


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
U nas wieczorkiem trochę pokropiło, ale poza zdjęciami nic w ogrodzie nie zrobiłam.
Cały dzień bawiliśmy się z łazienką.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
sylwia_slomc... 00:31, 27 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Makao_J napisał(a)
Ciekawe ile osob mój watek ogląda?
Hehe, szkoda że nie można sprawdzić.

Oj tam, oj tam. Nie ma co się zastanawiać.

Elcia, ja lubię oglądać fotki na wątkach i najlepiej z różnych rzutów żeby nie było nudno. Z bliska, z daleka, makro i bardzo szerokie kadry. Tych ostatkich jest najmniej na forum i często trudno sobie wyobrazić obród jeśli widzi się pojedyncze kwiatki.

Jak widzę ciekawą dyskusję i mogę podzielić się wiedzą to się włączam ale czasami tworzą się dziwne grupy psiapółek i prowadzą dziwne rozmowy to wychodzę. Nie moje klimaty.

Poza tym niektórzy zmienili się z upływem czasu. Jak zaczynali byli bardziej dostępni a teraz obrośli w piórka i ciężko już się rozmawia. Wieczne pochwały to spowodowały. Chyba wolę bardziej konstruktywne wpisy acz kolwiek boję się ich udzielać bo nie każdy jest taki tolerancyjny jak ja .

Aniu można sprawdzić, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę swojego wątku, zaznaczyć pokaż wątek i dać szukaj, w tabeli obok wątku masz ilość odwiedzin wątku wpisaną
Na chwilę obecną masz od początku 719 078 odwiedzin
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 00:42, 27 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Matko, ale utopiłoDobrze, że choć sama woda bez mułu jak u mnie. Wypiją rośliny tylko musi przestać padać
Ja się najbardziej martwię, żeby teraz upały nie przyszły nie ugotowały roślin....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Makao_J 08:39, 27 cze 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
sylwia_slomczewska napisał(a)

Aniu można sprawdzić, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę swojego wątku, zaznaczyć pokaż wątek i dać szukaj, w tabeli obok wątku masz ilość odwiedzin wątku wpisaną
Na chwilę obecną masz od początku 719 078 odwiedzin

Dzięki. Może sprawdzę sobie co jakiś czas
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
ElzbietaFranka 10:55, 27 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
sylwia_slomczewska napisał(a)
Matko, ale utopiłoDobrze, że choć sama woda bez mułu jak u mnie. Wypiją rośliny tylko musi przestać padać
Ja się najbardziej martwię, żeby teraz upały nie przyszły nie ugotowały roślin....





U mnie woda nie odpuszcza ziemia jak gabka. Codziennie nowa dostawa wody.
Wczoraj już zrezygnowałam z pompowania myślę coś musi zostać w ziemi.
Jak dowaliło z nieba znowu studnia po brzegni stoi woda.

Dzisiaj już padało 2 razy, krótko i solidnie. Końca deszczom nie widać.

U mnie muł to nie możliwy. Wszędzie łąki to filtrują czysta woda. Wzdłuż tui od strony płotu mam wykopany na 3/4 sztycha łopata niski dołek i tam woda odpływa prawie jak w potoku ale czysta następnie do rowu przy drodze.

Róże pąki posklejane..dobrze, żeby mnie później jest bardzo dużo paka ale przez ten deszcz nie rozwijają się.


____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Roocika 15:24, 27 cze 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Wszędzie leje, współczuję, u nas nie leje deszcz, żar się leje i sucho jest.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Makao_J 16:16, 27 cze 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
U nas też żar z nieba od tygodnia i do tego wietrznie jest. Muszę podlewać hortensje bo wìędną.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
FrancoPolo 09:11, 28 cze 2020


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 536
Witam.Elu nie formuję on jak osiągnie 60 cm tworzy fantastyczną kulę ,nawet zimą porzółkły tworzy piękny widok lekko zmrorzony.
____________________
FrancoPolo - Ogród to moje hobby - Wizytówka
Anusia 07:23, 29 cze 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Elu u nas dopiero wczoraj spadł deszcz. Przeszła potężna burza. Na Żuławach za sucho a Mazowsze zalewa. Co za niesprawiedliwość. Współczuję podtopień.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies