Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Słoneczny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny Ogród

Monia81 20:45, 17 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7964
Tak kotki uwielbiam Ależ Ty masz widoczki ogrodowe, ładnie u Ciebie
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
gosika67 21:12, 17 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Dziewczyny jak mam 6 kotów Melę,Pelę,Rudego,Biszkopta, Bubę i Nikitę, pracują u mnie i u sąsiadów bez wytchnienia, zero kretów, nornic, tylko nieraz za dużo myszy leży na wycieraczce, chociaż w ten sposób pokazują jak są wdzięczne .
Daria bardzo ładne masz lilie, takie dorodne, udały Ci się . Gosia
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Monia81 21:18, 17 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7964
Gonia - ja mam to samo, tylko sprzątam z wycieraczki No, ale cóż koci instynkt
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
SlonecznyOgrod 21:45, 17 lut 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Patrycja Pachną te lilie, ale najbardziej taka różowobiała piegowata, ta daje czadu z daleka, pięknie. Szczerze to o poskrzypce nawet nie słyszałam
Gosia ale masz tych kotów , naprawdę. Nic dziwnego,że się załapały na fotki ogrodowe pożyteczne z nich żyjątka.
Lilie mają sporo cienia, a tak naprawdę to nie wiem jakie preferuja stanowisko. Ale kwitną niezawodnie, trochę ich zmarnowałam, bo przesadziłam i tam miały za mokro.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Aurelllia 22:24, 17 lut 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Śliczne lilie a poskrzypka liliowa to chyba u wszystkich, nie wiadomo skąd przylezie... u mnie już na wiosnę cesarską koronę rąbie Miałam bordowe lilie, posadziłam przy niż żółte, pszczoły mi pozapylały i pomarańczowe wyszły
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
SlonecznyOgrod 09:33, 18 lut 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Ja niczym nie pryskałam na lilie. Ktoś coś poleca? I tak w ogóle powiedzcie co chronicie i jak (róże , lilie, iglaki...)
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 10:02, 18 lut 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Monia81 napisał(a)
Tak kotki uwielbiam Ależ Ty masz widoczki ogrodowe, ładnie u Ciebie

Cieszę się, że Ci się podoba.
Mało mam zdjęć jednak jak na wystawianie tutaj, chociaż wydawało mi się ogólnie że robiłam sporo. Widząc u innych zbliżenia kwiatów i takich pierdółek dekoracyjnych, to też mogłam tak porobic zdjęcia. Ale nadrobię to, uczymy się nieustannie.

____________________
DarciaSłoneczny Ogród
patrycja 14:46, 18 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
W zeszłym roku walczyłam z dziadostwem z poskrzypką znaczy się ręcznie ją zbierałam nieraz było nawet pół słoiczka po dżemie
____________________
Patrycja mój ogródek
01:30, 24 lut 2017
Dario zajrzałam do Ciebie na dobranoc
Śliczne masz lilie.Piękny okaz na zdjęciu.
Pająków się boję i to panicznie.Bączek śliczny ma kuperek
Warto robić sporo zdjęć.Potem wracamy do nich i wspominamy.Widać jak ogród się zmienia.
Ja w ogrodzie pryskam na wiosnę Promanalem-preparat olejowy.
Na mszycę jak zaatakuje i na grzybowe choróbska ale to jak widzę jakieś pierwsze symptomy.
SlonecznyOgrod 10:59, 24 lut 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Zdjęć teraz będaę więcej robić, bo robiłam ogólne ale to za mało jak na pokaz. No właśnie mam Promanal i pryskałam drzewka owocowe w fazie pękania pąków, a co jeszcze tym pryskacie, Aniu które rośliny ty pryskasz? A lilie czym chronić?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies