Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Słoneczny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny Ogród

Milka 11:01, 24 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
SlonecznyOgrod napisał(a)
Patrycja Pachną te lilie, ale najbardziej taka różowobiała piegowata, ta daje czadu z daleka, pięknie. Szczerze to o poskrzypce nawet nie słyszałam
Gosia ale masz tych kotów , naprawdę. Nic dziwnego,że się załapały na fotki ogrodowe pożyteczne z nich żyjątka.
Lilie mają sporo cienia, a tak naprawdę to nie wiem jakie preferuja stanowisko. Ale kwitną niezawodnie, trochę ich zmarnowałam, bo przesadziłam i tam miały za mokro.

Cudowne lilie, ja uwielbiam te pachnące
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
patrycja 12:11, 24 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Aniaaa napisał(a)
Dario zajrzałam do Ciebie na dobranoc
Śliczne masz lilie.Piękny okaz na zdjęciu.
Pająków się boję i to panicznie.Bączek śliczny ma kuperek
Warto robić sporo zdjęć.Potem wracamy do nich i wspominamy.Widać jak ogród się zmienia.
Ja w ogrodzie pryskam na wiosnę Promanalem-preparat olejowy.
Na mszycę jak zaatakuje i na grzybowe choróbska ale to jak widzę jakieś pierwsze symptomy.

Możemy podać sobie rękę też się boję pająków i to bardzo bardzo.Jak byłam mała podobno wlazłam w pajęczynę oblepiła mi buzię RAtunku nawet jak piszę to już się trzęsę
____________________
Patrycja mój ogródek
SlonecznyOgrod 14:41, 24 lut 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Milka ja tez uwielbiam zapach lilii. Z moich najbardziej pachnie taka różowa nakrapiana, tę damę czuć z daleka. A tam obok nich mam ławeczkę, naprawdę warto sadzić koło miejsc wypoczynkowych czy przejść.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
20:37, 27 lut 2017
Dario lilii nie mam.Moja siostra ma je od dwóch lat.
Promanalem pryskam owocowe drzewka,lipę,wszystkie wiciokrzewy.
20:38, 27 lut 2017
Fajna ta chabrowa konewka Kolor megaenergetyczny
A pająki to w taki sam sposób...w lesie zawsze pajęczyny zatrzymywały mi się na buzi bo zawsze za każdym razem wlazłam w nie
ElzbietaFranka 21:16, 27 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13828
Witam. Powiem szczerze nie wiem. Kupowalam ten kamiorekmbo,pasowal do duzych kamieni.
Nie wiem czy widzialas moj skalnik ale najpierw wybralam duzy kamien a potem mniejsze kamiorki.
Tam gdzie kupowalam byl bardzo ladny wapien ale nie bylo drobiezgu wapiennego.i zdecydowalam sie na ten co mam, chyba dobrze zrobilam. Kamien na skalniaczku ten duzy ma piekna barwe w sloncu i po deszczu.
Pozwolisz, ze wstawie zdj

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
SlonecznyOgrod 12:09, 28 lut 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Ania a to widzisz , ja tylko owocowe pryskałam.
Niektórzy pająków się boją, a ja nie, za to zaskrońce mnie przerażają.

Konewka wyczekiwana długo długo, w gazetach się naoglądałam w różnych kolorach metalowych konewek. A ja tak bardzo chciałam taką miec, bardziej ze względu na dekoracyjność, ale nigdzie nie było, tyko plastikowe. Po długim czasie, mój M w końcu natrafił w Niemczech, ale długie miesiące szukał. To był rok 2007-2009 nie miałam internetu,żeby sobie to sprowadzić. Ale teraz nawet nie kupi się na all.. nie ma.
Już się podniszczyła, mam jeszcze emaliowane wiadro pod kolor.
Zdjęcie mam jak była nowa.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 12:16, 28 lut 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
ElzbietaFranka Elu ładne te kamienie, mam takie,nie wiem właśnie co to za rodzaj, ale sa takie twarde i kanciate. Zrobie zdjęcia i pokażę swoje. A nawet pokażę ich historię, bo ja nie kupowałam.
Póki co mam takie zdjęcie z kamyczkami.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
12:59, 28 lut 2017
Przydasiek fajny ta konewka Fajnie wyglądają takie zakątki z chabrowymi-niebieskimi dodatkami
Tutaj widziałam takie wieeeelkie chabrowe donice szkliwione i wyobraziłam sobie ciurkadełko w nich
Aurelllia 19:20, 28 lut 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Fajna ta konewka Ja mam taką starą metalową - szarą, ale może w tym roku przemaluję
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies