Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe kreacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe kreacje

Aurelllia 12:32, 02 mar 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Chciałam dzisiaj opryskać preparatem olejowym, planowałam już sobie na ten weekend od tygodnia, bo wczesniej ładna pogoda i cieplutko było - ale gdzie tam.... taka zimnica, a w nocy na minusie, więc bez sensu, bo by nawet nie podziałał
Zostają spacery
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
zawitka 15:50, 02 mar 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14064
Miałam popracować w ogrodzie ale wyszłam na spacer i mi się odechciał.Zimno jak licho Pozdrawiam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Aurelllia 16:00, 02 mar 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Mi tak samo
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Gruszka_na_w... 17:10, 02 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
U nas było 6 stopni na plusie i bezwietrznie. Dało się zakończyć wszelkie cięcia.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Kasiolaaa 18:16, 02 mar 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
nie dziwo ze stare porzekadło mowi w marcu jak w garncu kwiecien plecien co przeplata troche zimy troche lata
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
MariuszG 22:30, 02 mar 2019

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Fajne Twoje notatki na temat zeszłego sezonu ja staram się notować ostatnie i pierwsze przymrozki. Zeszły rok był paskudny pod względem pogody ( znaczy się tylko przedwiośnie). W lutym w namiocie foliowym miałem przez dwa tygodnie +20 stopni, a z początkiem marca przyszły mrozy do nawet -20. Straciłem 400 doniczek bratków . Na pocieszenie w 2018 ostatni przymrozek, przynajmniej u mnie był 7 kwietnia . Potem dopiero na koniec października. W tym roku jeszcze nic nie ruszyłem w ogrodzie i podejrzewam, że przez studia zrobię coś dopiero w kwietniu . Miło pooglądać wiosnę chociaż wirtualnie. Życzę dobrego startu z pracami w ogrodzie i pozdrawiam serdecznie
____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
sierotka 09:54, 03 mar 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Witam [b] Aurelciu [/b]pozdrawiam kwiatuchem; )

____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Aurelllia 11:38, 03 mar 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Haniu: Dobrze słyszeć, że komuś udało się dokończyć pracę
Kasiolaaa: Oj tak
Mariuszu: Miło, że zaglądasz Mi tak plan ułożyli, że mam od 8 do 18 trzy razy w tygodniu, także też nie za fajnie i brak czasu - środa wolna to trochę nadrabiam, ale i praca sama się nie napiszę, także czas długi przy kompie spędzam - dobrze, że Ogrodowisko jest to można się na chwilę oderwać i na przyjemne rzeczy popatrzeć
Sierotko Dziękuję Rownież pozdrawiam
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 17:55, 03 mar 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Dzisiaj znowu trochę kiełków pokażę, ale tym razem z lokalizacją gdzie rosną
Na dworze szaro-buro, czlowieka dół i depresja normalnie łapie a zimno brrrrrr

Na tym "lejzorku" jak ja to mówię rosną irysy żyłkowane i przebiśniegi Woronowii, do których naprawdę trzeba mieć cierpliwość:


____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 17:57, 03 mar 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Na nowej rabacie nasadzonych sporo cebulowych zobaczymy czy wszystkie wyjdą. Rosną tu tulipany, krokusy, szachownice i czosnki główkowate:



____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies