Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sezon 2017 u Hanusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Sezon 2017 u Hanusi

gogo 17:07, 02 maj 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Haniu, dobre plany zięcia i wnuka, a ręce same Ci polecą do głaskania, tak to już jest, jak się lubi sierściuchy
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
hankaandrus_44 17:15, 02 maj 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7206
Edytko, Grażynko. głaskac to może i tak. ale na spacer wychodzić z laską i owczarkiem? Dziękuję. Widziałam jak sąsiedzką babcię owczaewk po krzakach ciągnął w pogoni za kotem. Nie do śmiechu i radości jej było.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Alija 18:46, 02 maj 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8968
Hanusiu! Dzięki, po drugiej dawce było lepiej niż po pierwszej, bolała tylko ręka.
Świetny duet poetycki, jak zwykle zresztą, bardzo ładne wiersze.
Pozdrawiam!

____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Gosialuk 20:55, 02 maj 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5334
Haniu a nie boisz się, że w tym inspekcie będzie za gorąco jak słońce przygrzeje? Ja już jakiś czas przemyśliwam nad czymś na rozsady i wysiewy na działce, ale kwestia wietrzenia i regulowania temperatury mnie zniechęca. Podobno są ustrojstwa, które automatycznie by otwierały inspekt czy cieplarnię, jak temperatura dojdzie do ustawionego poziomu, ale na razie to za wysoki level dla mnie.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
gogo 22:23, 02 maj 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Haniu, z owczarkiem to inna para kaloszy, nawet tresowany jest za silny.
To pozostaje głaskanie, tego się trzymaj
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
oliwka 22:43, 02 maj 2021


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Haniu witaj świątecznie, piękny wierszyk choć z odrobiną goryczy.

Przykro mi, z powodu pieska. Dobrze że psiaki zięcia są, czasami pewnie podrzuca do zaopiekowania się i wygłaskania.
Ja dziś wreszcie spędziłam weekendowy dzień w piżamach, bez napinki, to co zaplanowałam dawno temu udało się dziś wykonać

Uprzejmie donoszę, że po wielu perypetiach wczoraj linie kroplujace zostały uruchomione. Programator włączył się jak należy. Niestety musiałam go zaraz wyłączyć, bo cały dzień padało i rośliny już miały dosyć. W tym tygodniu ma być deszczowo, więc faza testów jeszcze chwilę potrwa. życzę miłego świętowania,. Ja już jutro pracuję
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
hankaandrus_44 22:49, 02 maj 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7206
Gosiu, W tej chwili, nie boję się, bo go nie mam. Ha, ha. A czy ten inspekt powstanie? Mam chęć, i na tym na razie stanęło.

Alicjo, Pocieszyłaś mnie z tą drugą dawką. Ale musze powiedzieć, że tą opierwszą prawie przespałam, a dziś już nie mam żadnych objawów.

Grażynko, wiem, że gdyby miał być pies, to tej wielkości, więc nawet w tej materii głosu nie zabieram. Ale muszą też młodzi dojść do równowagi po stracie domownika. No i wiedzą, że nie raz rezygnowałam z wyjazdu z uwagi na psa, to ich studzi w zapędach.

Różowych snów.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Milka 09:22, 03 maj 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hankaandrus_44 napisał(a)
Edytko, Grażynko. głaskac to może i tak. ale na spacer wychodzić z laską i owczarkiem? Dziękuję. Widziałam jak sąsiedzką babcię owczaewk po krzakach ciągnął w pogoni za kotem. Nie do śmiechu i radości jej było.

No w takiej wersji nie chciałabym ciebie widzieć.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 09:24, 03 maj 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hankaandrus_44 napisał(a)
Zbyszku, dziękuję, że trzymasz rękę na pulsie, bo jak nie my, to kto?

Wszystkim ogrodnikom z okazji dnia Flagi Państwowej i Dnia Konstytucji 3 Maja, Wolności, Niezawisłości i Mądrych Rządow w kraju życzę.


Wspaniałe kwiecie, wiersz i optymizm.
Czytam, że po szczepieniu wszystko dobrze, jedynie spanie cię zmogło. No i młodzi też już po pierwszym szczepieniu. A tyle osób oponuje, my zaraz druga dawka.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 09:24, 03 maj 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hankaandrus_44 napisał(a)
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/219/2196156/original.JPG


Takie coś zafunduję sobie w ogrodzie jesienią. Podpatrzone u Kasi B. na Kaszubach.

Rewelacyjne trzymam kciuki za realizację
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies