Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sezon 2017 u Hanusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Sezon 2017 u Hanusi

Anda 19:55, 07 mar 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Hepatica ma śliczny kolor, bardzo ją lubię
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gosialuk 21:34, 07 mar 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5300
Ja też lubię przylaszczki. Ale chyba przesadziłam je w zbyt słoneczne miejsce.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Gardenarium 08:39, 08 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Haniu, napędziłaś mnie do wpisu na FB z okazji Dnia Kobiet. Byłabym zapomniała
Przylaszczki bardzo przypominają mi Mamę, bo rozsadzała je po ogrodzie. Było niebiesko w marcu. Dziękuję.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 08:39, 08 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ranniki teraz można dostać kwitnące w doniczkach, ja tak kupowałam.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
eda 13:32, 08 mar 2019


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hanka_andrus napisał(a)
Dziś udało się uwolnić piwonie od chwastów! Dwie godziny w ogrodzie, ale robota najpilniejsza zrobiona. Niestety z dzisiaj tylko 4 fotki, strajk na linii foto.



Och jak dobrze że dziś zajrzałam Hanusia jak pięknie wszystko wiossene rozkwita cudniee !!! buziam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
hanka_andrus 16:49, 08 mar 2019


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Widziałam Twoją wiosnę, Edytko. Podziwiam szybki rozrost na rabacie.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Bogdzia 20:55, 08 mar 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gardenarium napisał(a)
Ranniki teraz można dostać kwitnące w doniczkach, ja tak kupowałam.


Danusiu Ty masz jakies miejsca gdzie we wszystko potrafisz sie zaopatrzyc, my takich nie mamy i zdobycie np ranników to wyczyn, dużo w tej materii poratowała nas Hania dzielac się swoimi.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:57, 08 mar 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ciemierniki u mnie poza jednym jeszcze nie kwitna choc pąki mają . Łączki (Twoje) najpiękniejsze na Ogrodowisku systematycznie ogladałam.Pozdrówka serdeczne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Klamber 00:00, 10 mar 2019


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Witaj Haniu. Co tam dobrego u ciebie. Ja się nie odzywam, po tym co zobaczyłem po powrocie. 4 miesiące dochodziłem do siebie i dopiero ciepełko mnie ożywiło. Już od dwu tygodni ostro działam ale roboty mam tyle, że na dwie ręce to tak jak by się rzucił z motyką na słońce. Zobaczymy jak to będzie. Wszystko zarośnięte nawłocią, nigdy tego nie miałem. Teraz w okolicy nie ma już ani jednego rolnika a ziemia leży odłogiem i nawłoć z brzózkami króluje. Zdjęcia oczywiście robię ale chyba brak czasu nie pozwoli mi na pisanie. Sezon rozpoczęty bardzo wcześnie, to może jakoś ogarnę swój ogród. Zdrówka ci życzę i dużo siły.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
hanka_andrus 03:38, 10 mar 2019


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Robercie, cieszę się, że się odzywasz. A robota w ogrodzie nieskończona zawsze.
4 lata niebytności to tak jak od nowa zaczynać, Pewnie i od nowa planowanie. Żeby mniej do ogarniania było. Widziałeś ogrody w Kanadzie, pewnie i swój w jakiś sposób zmienisz po takich doświadczeniach. A o nawłoci mi nie mów. U nas cale hektary tego dziadostwa. Ja jakoś ustrzegłam się od niej. ale wiatr swoje robie i każde zasiane wiosną i w sezonie niszczę.

O zdjęcia się nie martw, jak co będziesz miał ciekawego to wstawisz, jak nie to nie. Nie ma musu. Jak będziesz mial potrzebę, to tu zajrzysz. POwodzenia,i niech sie Tobie wiedzie.
Dziękuję za odwiedziny,
i moja

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies