Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sezon 2017 u Hanusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Sezon 2017 u Hanusi

hankaandrus_44 18:58, 11 lis 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Dziękuję, Elu. Tobie też życzę zdrowia i to podwójnego, bo na nas teraz najgorsze cholery znów czyhają. Witaminy i soki mam i stosuję, no i jestem nadal w izolacji. Powtórkę testu zrobię za 10 dni.

Szkoda, że w lutym nie było takich możliwości. Może nie zaraziłam nikogo? Córka miała styczność w pracy, ale jak się dowiedziała, to zaraz się ode mnie odsunęła. Ale taka izolacja w domu jest mało skuteczna - są te punkty gdzie każdy musi iść.

Oby było po naszej myśli.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
eda 22:50, 11 lis 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hankaandrus_44 napisał(a)
Kochani, Maseczkę na zewnątrz chyba już do końca życia nosi będę.

Kochane dziewczyny, dziękuję za tyle wpisów, i tyle życzeń. Niech się spełniają, niech wirusy precz uciekają! Chcę Normalności, ale tak jak było już nie będzie. Ani dla mnie, ani dla Was.
Czesi mówili: To se ne vrati!

Oby listopad był dla Was miłym miesiącem! A potem już grudzień i Kolejny sezon! Oby!



Tak Hanusia trzymać się musimy ...buziaki zostawiam
Jakoś to będzie aby nie dać się zwariować ...
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Basilikum 08:25, 12 lis 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Haniu przylatuje z rana z zyczeniami zdrowia i milego dnia
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
hankaandrus_44 10:37, 12 lis 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Izabelko. Dziękuję i odzajemniam życzenia.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Joku 10:45, 12 lis 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12189
Macham przedpołudniowo . Mam nadzieję że się nie pogorszyło?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
hankaandrus_44 11:22, 12 lis 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Jolu, też mam nadzieję, że będzie dobrze. Kaszlu już nie ma, czasami drapanie w gardle, ale to chyba normalne po chorobie. Nie gorączkowałam, więc szoku termicznego w organizmie nie miałam.

Dziękuję za troskę, nie jestem panikarą, ale czasami mnie ponosi, za co przepraszam ogół koleżeństwa.

Dalej podtrzymuję izolację od sąsiadów i przechodniów. Praktycznie nie wychodzę z domu. Czasami dobrze wiedzieć, co kryje się za "zwykłym kichaniem".

Miłego dnia

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Joku 16:36, 12 lis 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12189
Komuś trzeba się wyżalić, masz nas . Piękny kolor tawułki.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
hankaandrus_44 17:00, 12 lis 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Jolu, to nawet nie były żale, tylko frustracja, że pozwoliliśmy władzom działać w taki sposób. Zamknęliśmy się w domach na zasuwki. I dobrze, ale gdzie wentyle bezpieczeństwa? Telewizja, która ogłupia, bo od lat pokazuje Kiepskich, każe nam z nimi się identyfikować i powielać zachowania. Radiowe programy zdejmowane z eteru, bo były za bardzo postępowe. Gdzie się podziała kultura? Specjalnie utworzono osobny kanał, żeby nie drażnić maluczkich w każdy poniedziałek zaproszeniem do teatru. I nie dziwimy się, że w Marszu Niepodległości są ekscesy i burdy.

Z tego powodu, Tv u mnie nie działa, bo nie rajcuje mnie byle chała, drapanie po gołych brzuchach i śmiech z wywracaniem oczu. Czasy już nie te. 30 lat niskiej kultury wystarczy!

Ale rządzącym głupi naród jest wygodny/ patrz wybory/ Można im wszystko sprzedać, wystarczy dać kAWAŁEK MARCHEWKI.
Całe życie unikałam przynależności partyjnych, ale na starość chyba się zgłoszę do Młodej Lewicy.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
yolka 17:42, 12 lis 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Haniu, zdrowia życzę moc i oby na tym koniec był.
Pocieszyłaś mnie z grupą 0
Pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
hankaandrus_44 18:27, 12 lis 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Tak Jolu, żeby już przyszedł koniec na tych oszołomów. Patrz dzisiejsze spotkanie u kaczki. Kto tam jest? Od 6 lat te same twarze. W różnej konfiguracji, Przesadzanie z miejsca na miejsce, to ja lubię u siebie w ogrodzie. Nie wiem czy za miesiąc mojego ogródka nie zaorzą? MIasto już w sąsiednich gminach "parceluje" grunty
. POtem deweloper postawi bloki na wynajem, bo małych nie będzie stać na kupno hektarów, a działki 10 arów? Nie kalkuluje się, za dużo papierków.
Tak ze wszystkim nas robią w bambuko!

No i o ogródku czas coś powiedzieć. Prawie już zamknięty, w weekend może tam trafię, bo to jedyne miejsce gdzie, póki co, mandatu nie dostanę. Mam do wykopania dalie. I tyle.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies