Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sezon 2017 u Hanusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Sezon 2017 u Hanusi

hankaandrus_44 15:57, 08 lis 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7199
Basiu, Jolu, dziękuję i w dwójnasób Wam również tego samego życzę!



Wyskoczyłam dziś na godzinkę posadzić tulipany, niestety dobrały się do nich myszy i połowę mam poszatkowane. Krzyczenie na nie, nie działa, niestety.



____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Joku 17:48, 08 lis 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12135
No, to trochę popchnęłaś robotę do przodu. Krzyczenie na myszy nie pomaga , u mnie dwa koty własne i jeden na przychodne nie dają rady populacji . Szkoda tych cebulek, może coś jednak wyrośnie na wiosnę.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Pszczelarnia 17:53, 08 lis 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Na krety by podziałało, bo one wrażliwe są na odgłosy.

Ciekawa jestem, jak mają się moje. Podejrzewam, że tak samo a nic nowego w tym roku nie kupowałam do gruntu.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Napia 19:12, 08 lis 2020


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Haniu, zajrzałam, by się przywitać po długiej przerwie, a trafiłam na Twoje urodziny. Życzę więc wszystkiego, co najlepsze, a przede wszystkim zdrowia, i by wszelkie wirusy omijały Cię szerokim łukiem.
Raz jeszcze wszystkiego dobrego Haniu
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
eda 19:19, 08 lis 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hankaandrus_44 napisał(a)
1 listopad....
Nie mogę wyjść do moich najbliższych, nie mogę odwiedzić moich zmarłych, nie mogę fizycznie nic poza domem...
Cóż, i tak dobrze, że oddychać mi wolno. Na razie trzymają nas w sieci.


,
Polsko powstań z gruzów państwowości! Chciałoby się krzyknąć, ale cóż mój głos rozpaczy znaczy? Są światlejsze umysły, mądrzejsze głowy. A mój głos to głos człowieka u schyłku życia już, można go nie słyszeć, można zlekceważyć, można udać, że mnie już nie ma.....

Tak ginęły narody, kraje....

Miejcie się na baczności! Uważajcie co się czai za płotem...



Hanusia ....bardzo dobrze cię rozumiem i utulam ...
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 19:23, 08 lis 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Hanuś kochana wszystkiego Najlepszego zdrowia i uśmiechu oraz jak najmniej zmartwień niech wszystko układa się pomyślnie

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Basilikum 20:07, 08 lis 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
oj i ja biegne z zyczeniami najlepszymi. Niech sie szczesci, niech sie darzy, niech zdrowie nie opuszcza a gotowka sie kieszeni trzyma

zamiast kwiatka moje kaczki kapielowe
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
hankaandrus_44 22:01, 08 lis 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7199
Joku napisał(a)
No, to trochę popchnęłaś robotę do przodu. Krzyczenie na myszy nie pomaga , u mnie dwa koty własne i jeden na przychodne nie dają rady populacji . Szkoda tych cebulek, może coś jednak wyrośnie na wiosnę.


Tak dziś było ładnie, w sensie bez wiatru, bo słońca jednak nie było. Cebulki niektó
.
Będę czekać na wiosnę , może niektóre się uchowały, a do których był dostęp od gory zszatkowane jak we młynie. Liliowiec D'oro

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
hankaandrus_44 22:07, 08 lis 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7199
Kochani, Maseczkę na zewnątrz chyba już do końca życia nosi będę.

Kochane dziewczyny, dziękuję za tyle wpisów, i tyle życzeń. Niech się spełniają, niech wirusy precz uciekają! Chcę Normalności, ale tak jak było już nie będzie. Ani dla mnie, ani dla Was.
Czesi mówili: To se ne vrati!

Oby listopad był dla Was miłym miesiącem! A potem już grudzień i Kolejny sezon! Oby!

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
sylwia_slomc... 21:02, 09 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Życzenia składałam na Fb to już się nie powielam bo wiesz, że kocham Ale rozumiem co czujesz i masz racje już się ten stracony czas nie wróci, a nie wiadomo ile go nam dane...
Z drugiej strony Hanuś my straciliśmy ostatnio przez covid właśnie bliską osobę....może gdyby bardziej uważała i domownicy wciąż by z nami była....żal. Więc może lepiej przeczekać nawet gdyby się miało już nie wrócić do tego co było.....musimy się cieszyć każdą chwila, dniem, tym co jeszcze mamy....wszystko złe kiedyś ma swój kres. Trzeba zrobić wszystko by tego kresu doczekaćŻyczę Haniu by te lepsze czasy nadeszły jak najszybciej by stracić jak najmniej
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies