Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

Mala_Mi 14:57, 06 sty 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Basilikum napisał(a)
Aniu mistrzostwo swiata z tymi dobieranymi az mi sie traw odpowiednich zachcialo. Ja zaplotlam bronzinusy ale to takie male warkoczyki wyszly.


Ja na głowie zawsze miałam bronzinusy i to wcale nie z powodu koloru.. tylko 3 włosy na krzyż.. długie ale cienkie i mało. Mówią że mądrej głowy włos się nie trzyma.. i tego się trzymajmy

I ostatnia focia


Do następnego razu .. pa, pa..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anka_ 17:16, 06 sty 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Mala_Mi napisał(a)
Ha, ha, ha ..wersja zimowa..
Super zarówno w wersji jesiennej jak i zimowej.

Zdrówka Aniu, kuruj się.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
yolka 17:16, 06 sty 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Zimowa Mi śliczna , nawet się śmieje;D

Hm.... włosów na głowie mam dużo....
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
sylwia_slomc... 17:21, 06 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82007
Mala_Mi napisał(a)


I bez czapki zawsze, co się mści do tej pory.. siedzę i zdycham na zatoki





Oj Biedna, wiem jak boli
Też czapek nie lubię, ale właśnie przez zatoki noszę od jesieni do wiosny inaczej się nie dało
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 17:26, 06 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82007
Ania mam pytanie a pro po katalpy powiedz mi czy swoja jak była młoda jakoś przycinaliście, formowaliście, czy sama taka urosła? Bo czytam coraz więcej opinii, że krucha u mnie wietrznie raczej i myślę, że nie puszczę jej w duże drzewo rozłożyste tylko bym ciachała dla jej bezpieczeństwa, a nie wiem kiedy i czy można, jak to znosi.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 17:46, 06 sty 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
W końcu mamy prawdziwą zimę...uwielbiam te Twoje chochoły
Pozdrawiam noworocznie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
mira 18:15, 06 sty 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ania mam pytanie a pro po katalpy powiedz mi czy swoja jak była młoda jakoś przycinaliście, formowaliście, czy sama taka urosła? Bo czytam coraz więcej opinii, że krucha u mnie wietrznie raczej i myślę, że nie puszczę jej w duże drzewo rozłożyste tylko bym ciachała dla jej bezpieczeństwa, a nie wiem kiedy i czy można, jak to znosi.
o

Temat cięcia katalpy i mnie interesuje.
Co prawda już jakoś temat ogarniałam i mi wychodzi,że to teraz będzie dobra pora jak się ciepło zrobi i sucho. To płaczek więc cięcie wcześnie choć liście puszcza u mnie ostatnia czyli późno.
Z tego co wiem można ciąć mocno - kiedyś obserwowałam w mieście /jest taki szpaler katalp/ jak ucięli od góry całkiem sporo. Byłam ciekawa co się wydarzy i okazało się że super wyszło i drzewa sobie nadal rosną.

Ania pewnie też coś powie.Taka kołdra śniegu uspokaja ogrodnika bo to co nieprzykryte to okryte. Ale pewnie dusza narciarza wrze


pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
sylwia_slomc... 18:43, 06 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82007
Dzięki Mireczko
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
adkawi 20:59, 06 sty 2019


Dołączył: 13 wrz 2015
Posty: 524
Witaj Aniu.W Nowym Roku życzę Ci przede wszystkim spełnienia marzeń!!
No to widać na zdjęciu skąd zamiłowanie do warkoczyków i kokardek
Bardzo ładna dziewczynka z Ciebie do tej pory
____________________
Adrianna
Basilikum 21:10, 06 sty 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
a zalapalam sie na ostatnia fotke
wszystkie piekne. Te brazy pasuja ogrodowi

podeslac Ci cossprawdzonego na te zatoki?
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies