Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

Katkak 06:05, 08 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ja kiedyś myślałam, że kaczucha mnie odwiedziła, a to tylko wielki, opasły gołąb
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
anka_ 09:40, 08 maj 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Ja wczoraj miałam kaczki w oczku. Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu. Do ich widoku w stawie przyzwyczaiłam się, ale że oczko będą testować to nawet przez myśl nie przeszło. Toć moje w porównaniu z twoją kałużą to kropelka.

Ale i tak Muminki najfajniejsze Super, że masz takich pomocników.

I co mnie uderza z twoich zdjęć- soczysta zieleń. W moim rejonie rośliny wymemłane - suche wiatry i nocne przymrozki robią swoje.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Mala_Mi 23:46, 08 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Katkak napisał(a)
Ja kiedyś myślałam, że kaczucha mnie odwiedziła, a to tylko wielki, opasły gołąb

Spoko.. jedne kaczuch jest samotny... może u Cibie znajdzie partnerkę
Dziś znów były... trzeci dostał ewidentnie kosza..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:48, 08 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
anka_ napisał(a)
Ja wczoraj miałam kaczki w oczku. Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu. Do ich widoku w stawie przyzwyczaiłam się, ale że oczko będą testować to nawet przez myśl nie przeszło. Toć moje w porównaniu z twoją kałużą to kropelka.

Ale i tak Muminki najfajniejsze Super, że masz takich pomocników.

I co mnie uderza z twoich zdjęć- soczysta zieleń. W moim rejonie rośliny wymemłane - suche wiatry i nocne przymrozki robią swoje.



A kota pasie kaczki ha, ha ,ha.


U nas się zazieleniło bo zrobiło się na krótko ciepło i spadło dużo deszczu.. kolory zielni od razu nabrały koloru.. niestety ogród potrzebuję wody, wody wody i ciepełka trochę aby rosnąć..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:51, 08 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gosiek33 napisał(a)


może to St. Keverne? raczej nie Watanabe bo ta nie ma tak regularnie rozłożonych gałęzi ani pąków

Może tylko ta taka regularna.. patrzę na Watanabe i nie ma takiego pokroju fajnego.

To ostatnie ładne dni ciemierników.. ile zdobią? Od marca... Jeszcze troche i będą zdobić liśćmi..



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:52, 08 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Dobranoc....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
sylwia_slomc... 23:53, 08 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Ale świetne foty z kaczuchami
A ryb ci nie wybieraja?
U mnie sie jedna pojawia na rowie, ale i rybka z oczka jedna zginęła
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mala_Mi 00:10, 09 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ale świetne foty z kaczuchami
A ryb ci nie wybieraja?
U mnie sie jedna pojawia na rowie, ale i rybka z oczka jedna zginęła

Pozwalam odłowić ok 60 sztuk... duże by kaczki zjadły i w zasadzie tylko na dużych mi zlależy.. byłam u Ciebie.. ale widzę że tym rzazem mało przybyło obrazków.. za to obejrzałam je sobie jeszcze raz.. i obejrzałam oczko, faktycznie pokazałaś nawet że dałaś wełnę i różne rodzaje folii, gdzieś ta strona mi się przeskoczyła.. ... bez powtórzeń innych pokazałaś jego aż 50 zdjęć ok.. to się nazywa radość z tworzenia.. Takie nowe jeszcze niezaglonione oczko to jest naprawdę wielka radocha.. ze swojego na początku też tak sie cieszyłam, tera już się opatrzyło.. no chyba ze przylecą kaczki i to jeszcze w 3 sztuki
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
sylwia_slomc... 00:23, 09 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Mala_Mi napisał(a)

Pozwalam odłowić ok 60 sztuk... duże by kaczki zjadły i w zasadzie tylko na dużych mi zlależy.. byłam u Ciebie.. ale widzę że tym rzazem mało przybyło obrazków.. za to obejrzałam je sobie jeszcze raz.. i obejrzałam oczko, faktycznie pokazałaś nawet że dałaś wełnę i różne rodzaje folii, gdzieś ta strona mi się przeskoczyła.. ... bez powtórzeń innych pokazałaś jego aż 50 zdjęć ok.. to się nazywa radość z tworzenia.. Takie nowe jeszcze niezaglonione oczko to jest naprawdę wielka radocha.. ze swojego na początku też tak sie cieszyłam, tera już się opatrzyło.. no chyba ze przylecą kaczki i to jeszcze w 3 sztuki

Nawet nie wiedziałam, ze aż tyle tego napstrykałam
ale pokazywałam krok po kroku gdyby Ktos miał ochote też zrobić, no i chyba Dorotka się skusiła tylko na mniejsze, ale też fajnie, cieszę się, że sie Jej fotki przydały
To prawda radość tworzenia chyba najfajniejsza, choc ostatnio posiłki w ogrodzie jadam w bujanym fotelu.....skłamałam dzis akurat w altanie sobie przysiadłam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kasya 01:11, 09 maj 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41916
Mala_Mi napisał(a)

Spoko.. jedne kaczuch jest samotny... może u Cibie znajdzie partnerkę
Dziś znów były... trzeci dostał ewidentnie kosza..




Szukały, szukały i znalazły najpiękniejsze oczko w okolicy
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies