Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

Katkak 06:07, 09 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ale fajnie z tymi kaczuchami. Anek, kaczuchy już masz, to teraz jeszcze pawie by się po ogrodzie mogły przechadzać. U Ciebie kaczor samitny, a u mnie Stefa. Ale kijanki id Kasi rosną, to może jakiegoś konkubenta jej wyhoduję. Albo raczej kumkubenta
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Kociamama 09:51, 09 maj 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
Pospacerowałam. Kota świetna i jaka pracowita. Z jakim poświeceniem pilnuje kaczek Pomiziałam ją za uszkiem
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Balea 11:50, 09 maj 2019


Dołączył: 23 lut 2018
Posty: 284
Mala_Mi napisał(a)
Kilimandżaro ma mniej białe kwiaty, ma mniejsze..
na tyle gorsza że nie mam zdjęcia zrobiłam ale nie zmniejszyłam do wrzucania jako nie warta tego..



I ta co jest inna


Piekne te twoje kaliny. Eskimo tez kupilam, ale jeszcze malutkie, jestem ciekawa jak sie bedzie na jesien przebarwiala.

Co do tych zdjec. Wedlug mnie to jest ta sama odmiana kaliny (tylko nie wiem jaka
Ta na dole ma wieksze i bielsze kwiaty bo moze wczesniej zaczela kwitnac niz ta zielonawa. Bo tak pozatym to identycznie wygladaja i licie tez maja takie same.
Odczekaj jeszcze pare dni i moze ta druga tez dostanie wieksze i bielsze kwiaty


Gocha 14:10, 09 maj 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Mala_Mi napisał(a)
Dobranoc....


Aniu co to jest przed hostą takie postrzępione listki. Na drugim zdjęciu przecudna ta prymulka - kolor zjawiskowy. Czy kwiaty ciemierników usuwasz tak żeby się nie rozsiały ? Bo ja mam strasznie dużo siewek i nowych już nie chcę a szkoda mi wycinać jeszcze ozdobne kwiaty.
Kaczki cudne, ale przyleciały do pięknego oczka. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Mala_Mi 15:33, 09 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Balea napisał(a)


Piekne te twoje kaliny. Eskimo tez kupilam, ale jeszcze malutkie, jestem ciekawa jak sie bedzie na jesien przebarwiala.

Co do tych zdjec. Wedlug mnie to jest ta sama odmiana kaliny (tylko nie wiem jaka
Ta na dole ma wieksze i bielsze kwiaty bo moze wczesniej zaczela kwitnac niz ta zielonawa. Bo tak pozatym to identycznie wygladaja i licie tez maja takie same.
Odczekaj jeszcze pare dni i moze ta druga tez dostanie wieksze i bielsze kwiaty



Obserwuję od początku kwitnienia i każda kwitnie inaczej..
I tak naprawdę podobają mi się obie.. ze wskazaniem że niemajona ciupkę bardziej

I niepoprawność polityczna zaliczona.. wróciłam z nowymi dwiema piwoniami... i powinnam być dumna z siebie, że tylko dwie ..

Ukradzione z FB krąży od kilku dni.. autora brak wiec nie mam jak podać..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
AgnieszkaW 15:38, 09 maj 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Aniu, wszystko u Ciebie mi się podoba: i kaczuchy, i kaliny, i ciemierniki, których nadal nie mam, a piękne są..., i epimedium, i kokoryczki, i funkie, itd.... Buziaki
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Mala_Mi 15:43, 09 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gocha napisał(a)


Aniu co to jest przed hostą takie postrzępione listki. Na drugim zdjęciu przecudna ta prymulka - kolor zjawiskowy. Czy kwiaty ciemierników usuwasz tak żeby się nie rozsiały ? Bo ja mam strasznie dużo siewek i nowych już nie chcę a szkoda mi wycinać jeszcze ozdobne kwiaty.
Kaczki cudne, ale przyleciały do pięknego oczka. Buziaki


Gosiu, to nachyłek okółkowy, ozdobny cały sezon.. bo nawet zaschnięty mi sie podoba. Kwitnie czerwiec - lipiec, a jakby uszczykiwał przekwitłe to i dłużej.. ale komu by się chciało.

Pierwiosnek to Francisca - patrzyłam dziś na nie u Pana Bylinowego i biłam się po łapkach by nie kupić więcej.. ten jest z zakupu zeszłorocznego.. ale kupiłam inne

Siewki wypielisz i po krzyku Albo rozdasz..chętnych nie brakuje, albo zrób szkółkę i będziesz rozdawać w prezencie jak podrosną

Dziś kaczki znów były.. pływały od samego rana.. oczywiście parka, bo ten trzeci był niewidoczny.

Pokazywałam foto mojego miasta z lotu ptaka .. piękne nasadzenia..



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 15:45, 09 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
AgnieszkaW napisał(a)
Aniu, wszystko u Ciebie mi się podoba: i kaczuchy, i kaliny, i ciemierniki, których nadal nie mam, a piękne są..., i epimedium, i kokoryczki, i funkie, itd.... Buziaki


Siewki ciemiernikowe masz u mnie jak w banku.. na twojej wapiennej glebie będą szalały jak gupie

Pokazywałam matę przeciw chwastom z bodziszka??

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
AgnieszkaW 15:46, 09 maj 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749

Mata bodziszkowa jest super
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Gosiek33 17:48, 09 maj 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
piękna mata, u siebie z tojeści taką właśnie wywalam

Bodziszek tylko liśćmi tworzy dywan? Korzeniami nie włazi w krzewy?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies