Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

sylwia_slomc... 20:00, 09 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Mala_Mi napisał(a)

Obserwuję od początku kwitnienia i każda kwitnie inaczej..
I tak naprawdę podobają mi się obie.. ze wskazaniem że niemajona ciupkę bardziej

I niepoprawność polityczna zaliczona.. wróciłam z nowymi dwiema piwoniami... i powinnam być dumna z siebie, że tylko dwie ..

Ukradzione z FB krąży od kilku dni.. autora brak wiec nie mam jak podać..


Padłam Ha Ha Ha
Niemożliwa Jesteś, uwielbiam Cię
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basilikum 20:10, 09 maj 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Kaczki tez mam a wlasciwie trzy kaczory Kaspar, Melchior i Baltazar probowaly nam zezrec owies na poletku wiec je zamknelismy.

Pieknie u Ciebie Eskimo tez mi sie podoba juz intensywnie mysle gdtie by tu taka posadzic.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
lojalna_ 20:11, 09 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Mala_Mi napisał(a)

Spoko.. jedne kaczuch jest samotny... może u Cibie znajdzie partnerkę
Dziś znów były... trzeci dostał ewidentnie kosza..




Świetnie się tu wpasowaly kolory miodzio )) ja kocham piwonie fest czekam.już na nie ))) a te trzy dni to duży sukces hihihi
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Balea 21:23, 09 maj 2019


Dołączył: 23 lut 2018
Posty: 284
Mala_Mi napisał(a)

Obserwuję od początku kwitnienia i każda kwitnie inaczej..
I tak naprawdę podobają mi się obie.. ze wskazaniem że niemajona ciupkę bardziej

I niepoprawność polityczna zaliczona.. wróciłam z nowymi dwiema piwoniami... i powinnam być dumna z siebie, że tylko dwie ..

Ukradzione z FB krąży od kilku dni.. autora brak wiec nie mam jak podać..



Jak na ciebie tylko 2 nowe rosliny to napewno duzy sukces

Az sie poplakalam ze smiechu.

Widze ze obok ciebie Danusia siedzi, tylko sobie okulary zalozyla, zeby jej nie bylo mozna rozpoznac, a zeszta dziewczyn, to napiewno tez z tego forum, tylko ciezko zidentifikowac, bo jedynie od tylu widac

yolka 21:24, 09 maj 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
... kupiłam... jeżynę
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Mala_Mi 00:57, 10 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Balea napisał(a)


Jak na ciebie tylko 2 nowe rosliny to napewno duzy sukces

Az sie poplakalam ze smiechu.

Widze ze obok ciebie Danusia siedzi, tylko sobie okulary zalozyla, zeby jej nie bylo mozna rozpoznac, a zeszta dziewczyn, to napiewno tez z tego forum, tylko ciezko zidentifikowac, bo jedynie od tylu widac


A kto powiedział , że dwie... dwie to nowe piwonie
Jedna to piwonia Quitzin a druga piwonia peregrina.

Pierwsza to nietypowa hybryda, w dodatku rośnie wielka.. chyba mnie pogrzało na tym zimnie , a druga to botaniczna. Tak broniłam się przed Itohami.. Takie piękne wielkie sadzonki z pakami w mojego Pana B. Itohy mogę mieć ze względu na liście, mogą nawet nie kwitnąć A kwitną i to ich dodatkowa zaleta..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 00:59, 10 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
lojalna_ napisał(a)


Świetnie się tu wpasowaly kolory miodzio )) ja kocham piwonie fest czekam.już na nie ))) a te trzy dni to duży sukces hihihi

Walczę z nałogiem i przerwy mam dużo dłuższe



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 01:02, 10 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
yolka napisał(a)
... kupiłam... jeżynę

Ha, ha, ha.. ja mam dzikie i mam ich dość ..
Tobie to na niebiesko.. powtarzam foty???




A to nieposadzone jeszcze od spotkania w marcu.. już 2 miesiące czeka na zlitowanie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 01:06, 10 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Basilikum napisał(a)
Kaczki tez mam a wlasciwie trzy kaczory Kaspar, Melchior i Baltazar probowaly nam zezrec owies na poletku wiec je zamknelismy.

Pieknie u Ciebie Eskimo tez mi sie podoba juz intensywnie mysle gdtie by tu taka posadzic.


Te chciejstwa są okropne.. jak nie ma miejsca na sadzenie


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Milka 06:30, 10 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ale widoki koło oczka, ba stawu!
Piwonie cudne, fajnie że do łask wróciły
A sesja nałogowa, no hit
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies