Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

anka_ 11:49, 21 maj 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Jeszcze pamiętam ten twój dywan pod bosymi stopami.

Przyszłam z radością donieść, że Marsylia ruszyła.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Piotr_ 16:20, 21 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
A u cb kwitnąco i cudnie jedynie lotosów w oczku jeszcze ci brak
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
Dorota123 19:18, 21 maj 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Mala_Mi napisał(a)

Dorota, może masz odmianę z nasion.... a ta potrzebuje wielu lat. ja kupiłam kwitnące i kwitły co roku o ile nie było mroźnej zimy lub wielkich przymrozków. ale ostatnie izmy są bardzo łagodne



Aniu moja mała w ubiegłym roku 3 kwiatki, a w tym roku nic. Pokazałam emowi Twoją glicynię - był zachwycony, a moją kazał wyciąć bo jest blisko domu i wiatr szarpie nią i może porysować tynk. W takim razie straszenie wykopaniem się skończy i zostanie wywalona. Piękny Twój ogród w maju i w czerwcu i w lipcu itd.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
ewsyg 19:52, 21 maj 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Ania, ależ wisteria jest bajeczna. Czy ona ma różowy kolor ? Ogród masz dopieszczony do bólu, ale się nie dziwię. Tak się do niego spieszysz, że nawet o butach zapominasz. Pięknie masz Aniu, bardzo pięknie.
Zachorowałam na wisterię

Bajka nad bajkami

____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Mala_Mi 22:27, 21 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ewsyg napisał(a)
Ania, ależ wisteria jest bajeczna. Czy ona ma różowy kolor ? Ogród masz dopieszczony do bólu, ale się nie dziwię. Tak się do niego spieszysz, że nawet o butach zapominasz. Pięknie masz Aniu, bardzo pięknie.
Zachorowałam na wisterię

Bajka nad bajkami


Ewa.. ma bladoróżowy kolor.. druga jest niebiesko-fioletowa, ale różowa ją zagłusza.

Jak powtarzam focie to sorki ..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:38, 21 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Dorota123 napisał(a)
Aniu moja mała w ubiegłym roku 3 kwiatki, a w tym roku nic. Pokazałam emowi Twoją glicynię - był zachwycony, a moją kazał wyciąć bo jest blisko domu i wiatr szarpie nią i może porysować tynk. W takim razie straszenie wykopaniem się skończy i zostanie wywalona. Piękny Twój ogród w maju i w czerwcu i w lipcu itd.

Dorotko dziękuje.. u Ciebie też jest zawsze ślicznie, z detalami, bo u mnie tak siermiężnie i żadnych prepitetów.. ozdobników i takich tam.. nie umiem..
Ty wywalisz wisterię, a ja chyba wywalę kielichowca.. ogromny a kwiatów nie widać, dopiero z bliska..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:40, 21 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Piotr_ napisał(a)
A u cb kwitnąco i cudnie jedynie lotosów w oczku jeszcze ci brak

Lotosów tradycyjnie nie zdążyłam rozsadzić i lotosów chyba w tym roku będzie brak..

Coś tam puszcza z kuwety ale siedzi w niej już chyba 3 czy 4 lata

Momo Botan nawet nie ruszył

Trudno.. ale nie rozdwoję się..

Dobranoc..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Margarete 09:15, 22 maj 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Anuś z przerażeniem oglądałam w TV to co sie dzoeje na Podkarpaciu z tą wodą. Słyszałam że Wisłok w stanie alarmowym i okolice Kolbuszowej ewakuowane.
Jak u ciebe z wodą? z ulewami? z ogrodem ?
Wiem że jestście na górce ale i tak mi i wszystko woda duzo szkód może na robic. A w oczku fiordy tez mają pewnie codzienną "swieżą dostawę" deszczówki ?

U nas sucho było mimo zapowiadanych deszczów, od początku maja spadło niewiele więc narzekalismy na suszę do wczoraj, wczoraj solidnie popadało wiec teraz jest już lepiej ale to co w lubelskim czy na Podkarpaciu to juz przesadziło z tymi opadami...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
hankaandrus_44 09:32, 22 maj 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Lepiej niech nie przelewa, Nadmiar wszystkiego szkodzi. Kielichowiec też mnie nie zachwycił, widziałam w Hortulusie, i odeszła mi chętka na niego. Za mało koloru. ha,ha.

Trzymaj się, dzielna wojowniczko!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Mala_Mi 10:53, 22 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Margarete napisał(a)
Anuś z przerażeniem oglądałam w TV to co sie dzoeje na Podkarpaciu z tą wodą. Słyszałam że Wisłok w stanie alarmowym i okolice Kolbuszowej ewakuowane.
Jak u ciebe z wodą? z ulewami? z ogrodem ?
Wiem że jestście na górce ale i tak mi i wszystko woda duzo szkód może na robic. A w oczku fiordy tez mają pewnie codzienną "swieżą dostawę" deszczówki ?

U nas sucho było mimo zapowiadanych deszczów, od początku maja spadło niewiele więc narzekalismy na suszę do wczoraj, wczoraj solidnie popadało wiec teraz jest już lepiej ale to co w lubelskim czy na Podkarpaciu to juz przesadziło z tymi opadami...

Małgosiu nie może być inaczej, jak pada już od prawie miesiąca non stop.. może ze 3 dni były bez deszczu. Ogród mam na górce i musiałby przyjść potop aby mnie zalało, co nie zmienia faktu, że jest mokro.. a woda i glina to od razu choroby grzybowe.. widzę jak powoli szlag trafi piwonie, drzewa owocowe.. korzenie nie dostają powietrza, wszytko się dusi. Ale i tak największy problem mam w pracy.. z powodu pogody.. jestem przerażona, nie jestem w stanie zrobić żadnego zlecenia, a czy to grozi to wiesz.. .. a prognozy dokąd patrze to deszcz deszcz i deszcz.. Po prostu załamka..

Trawnik przy każdym kroku wydaje dźwięki.. jak z horroru... u nas nic nie może być normalne ... nawet pogoda..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies